Samsung UE50F6100 50 3D LCD LED TV ( z očali)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (1 ocene)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT113759
S točkami zvestobe do popustov: 64 točk.
V brezšivnem Samsung One dizajnu poskrbi serija 6 za 3D sliko visoke ločljivosti, ki zahvaljujoč se frekvenci osveževanja 200 Hz CMR vedno ostane ostra. Uživajte v popolni 3D izkušnji slike in zvoka in navdušeni boste.
diagonala zaslona: 127 cm (50") LED TV 3D
ločljivost: 1920 x 1080 (FULL HD 1080p)
osveževanje slike: 200 Hz (Clear Motion Rate)
priklop: HDMI (2), USB, SCART, CI reža
tehnologija: Samsung 3D LED, HyperReal Engine
ostalo: USB predvajalnik (slike, glasba, filmi)
garancija: 24 mesecev, energijski razred: A+
---
priložena 2 × aktivna 3D očala (model SSG-5100GB)
slovenski izbirnik: da
tuner: DVB-T/C MPEG 4
lastnosti Smart TV: ne
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
opcije 3D tehnologije: Samsung 3D (Full HD 1080p)
3D pretvornik (iz 2D v 3D) z enim gumbom
zvok: Dolby Digital Plus / Dolby Pulse, 2×10W
Down Firing + Full Range, DTS Studio Sound
DTS Premium Audio 5.1
možnost slike v sliki: da (zunanji vir)
izboljšan prikaz barv: Wide Color Enhancer Plus
dodatno: teletekst, elektronski spored
samodejno iskanje programov, CI reža
avtomatsko niveliranje zvoka
USB kloniranje kanalov
Sport Mode, Game Mode, Film Mode
možnost stenske montaže: VESA
ECO sensor, avtomatski izklop TV-ja
oblika: One Design (ozek rob, tanek panel)
priloženo v kompletu: napajalni kabel, baterije
daljinski upravljalnik (TM1240), navodila
dimenzije brez stojala (mm): 1142,2 × 664,3 × 49,8
dimenzije s stojalom (mm): 1142,2 × 731,6 × 235
dimenzije embalaže (mm): 1385 × 771 × 163
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra UE50F6100AWXXH
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 1 ocene
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.