Samsung UE46F6400 46 3D LCD LED Smart TV ( z očali)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT113685
S točkami zvestobe do popustov: 61 točk.
diagonala zaslona: 116 cm (46") LED 3D TV SMART TV
ločljivost: 1920 x 1080 (FULL HD 1080p)
osveževanje slike: 200 Hz (Clear Motion Rate)
priklop: HDMI (4), USB (3), SCART, WIFI vgrajen
procesor: Samsung Dual Core
ostalo: Smart TV, glasovno upravljanje TV-ja
garancija: 24 mesecev, energijski razred: A+
---
priložena 2 × 3D očala (SSG-5100GB)
slovenski izbirnik: da
tuner: DVB-T/C MPEG 4
glasovno upravljanje TV-ja (Voice Recognition)
s pomočjo Smart Touch kontrole (TM1360A)
ki odlično služi tudi kot nadomestek tipkovnice,
saj ima vgrajen "Touch Pad" in mikrofon
tehnologija: Samsung LED, 3D HyperReal Engine
lastnosti Smart TV: Smart Hub 2013, Apps,
Social, History, spletni brskalnik, slike&video
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
možnost snemanja na HDD ali USB ključek
opcije 3D tehnologije: Samsung 3D (Full HD 1080p)
3D pretvornik (iz 2D v 3D) z enim gumbom
povezljivost: AllShare, AnyNet+ (HDMI-CEC)
Ethernet (LAN), IR izhod, USB HID support
zvok: Dolby Digital Plus / Dolby Pulse, 2×10W
Down Firing + Full Range, DTS Studio Sound
DTS Premium Audio 5.1, 3D Sound, Sound Share
podpora za Smart Phone Remote, WIFI vgrajen
možnost slike v sliki: da (zunanji vir)
izboljšan prikaz barv: Wide Color Enhancer Plus
dodatno: teletekst, elektronski spored
samodejno iskanje programov, CI reža
avtomatsko niveliranje zvoka
USB kloniranje kanalov
BD Wise Plus
Sport Mode, Game Mode, Film Mode
možnost stenske montaže: VESA
ECO sensor, avtomatski izklop TV-ja
oblika: One Design (ozek rob, tanek panel)
priloženo v kompletu: napajalni kabel, baterije
daljinski upravljalnik (TM1240A), navodila
Smart Touch Control (TM1360A)
dimenzije brez stojala (mm): 1059,8 × 617,7 × 49,6
dimenzije s stojalom (mm): 1059,8 × 704,6 × 306,9
dimenzije embalaže (mm): 1343 × 718 × 158
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra UE46F6400AWXXH
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.