Samsung UE46C7000 46 LCD LED TV sprejemnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,89 (27 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT100141
S točkami zvestobe do popustov: 102 točk.
Samsung UE46C7000 46" LCD LED TV sprejemnik vas bo prikoval predse! Nudi  LED 3D tehnologijo slike, ki je tako naravna kot še nikoli do sedaj. Samsung je razvil tehnologijo, ki omogoča pretvorbo 2D  v 3D sliko. Poleg izjemne tehnične zasnove ne manjka tudi dostop do internetnih vsebin preko Ethernet vmesnika, kot tudi 200Hz panel osveževanja slike ter full hd ločljivost. Sprejemnik v sebi skriva USB Movie predvajalnik, ki predvaja vse najbolj pogoste multimedijske formate.
Osnovne tehnične lastnosti:
Zaslon: 116 cm (46") LED TV 3D - 200Hz
Ločljivost: 1920 x 1080 (FULL HD 1080p)
Priklop: HDMI (4), USB (2), VGA, SCART(2), LAN
Kontrast: Mega kontrast
Tehnologija: Samsung LED, 3D HyperReal Engine, PiP
Ostalo: DVB T/C (MPEG-4), AllShare, Internet@TV
Garancija: 24 mesecev
Osveževanje slike (CMR): 600 slik/s
Oblika ohišja: Samsung Crystal TV
Izboljšan prikaz barv: Wide Color Enhancer Plus
Vgrajeni zvočniki 2 x 10W z nizkotoncem
Ultra Clear Panel, Ethernet (LAN), podpora za WLAN
HyperReal Engine, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse
Slika v sliki (PiP), Slim Design, AllShare (DLNA)
SRS TheaterSound, BD-Wise, 100Hz Motion Plus
USB 2.0 Movie, AnyNet+ (HDMI-CEC)
BD Wise, Internet@TV, Skype
Personal Video Recorder Ready
Digitalni avdio (optično), komponentni, CI - reža
Značilnosti: teletekst (1000 strani), elektronski
spored, samodejno iskanje programov
podstavek: vrtljiv
možnost stenske montaže: VESA 400x400 mm
dimenzije brez stojala (mm): 1092,3×653,2×26,5
dimenzije s stojalom (mm): 1092,3×724,3×303
dimenzije embalaže (mm): 1360×810×150
Uradna stran Samsung UE46C7000 46" LCD LED TV sprejemnik
USB 2.0 Movie je predstavnostni predvajalnik ki
podpira datoteke kot so: .avi, .mkv, .asf, .wmv,
.mp3, .mp4, .jpeg, .3gp, .vro, .mpg, .mpeg,...
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,89 na podlagi 27 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.