Samsung UE42F5500 42 LCD LED Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (1 ocene)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT113739
S točkami zvestobe do popustov: 50 točk.
diagonala zaslona: 107 cm (42") LED TV SMART TV
ločljivost: 1920 x 1080 (FULL HD 1080p)
osveževanje slike: 100 Hz (Clear Motion Rate)
priklop: HDMI (3), USB (2), SCART, WIFI vgrajen
procesor: Samsung Dual Core
ostalo: Web Browser, Apps, Social, History
garancija: 24 mesecev, energijski razred: A
---
slovenski izbirnik: da
tuner: DVB-T/C MPEG 4
tehnologija: Samsung LED, HyperReal Engine
lastnosti Smart TV: Smart Hub 2013, Apps,
Social, History, spletni brskalnik, slike&video
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
možnost snemanja na HDD ali USB ključek
povezljivost: AllShare, AnyNet+ (HDMI-CEC)
Ethernet (LAN), DVI Audio vhod, IR izhod
zvok: Dolby Digital Plus / Dolby Pulse, 2×10W
Down Firing + Full Range, DTS Studio Sound
DTS Premium Audio 5.1
podpora za Smart Phone Remote, WIFI vgrajen
možnost slike v sliki: da (zunanji vir)
izboljšan prikaz barv: Wide Color Enhancer Plus
dodatno: teletekst, elektronski spored
samodejno iskanje programov, CI reža
avtomatsko niveliranje zvoka
USB kloniranje kanalov
Sport Mode, Game Mode, Film Mode
možnost stenske montaže: VESA
ECO sensor, avtomatski izklop TV-ja
oblika: One Design (ozek rob, tanek panel)
priloženo v kompletu: napajalni kabel, baterije
daljinski upravljalnik (TM1250A), navodila
dimenzije brez stojala (mm): 971,8 × 576,9 × 49,4
dimenzije s stojalom (mm): 971,8 × 624,2 × 265
dimenzije embalaže (mm): 1234 ×652 ×147
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra UE42F5500AWXXH
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 1 ocene
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.