Samsung UE40C6500 40 LCD LED TV sprejemnik HLSSTUE40C6500
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Samsung UE40C6500 40" LED TV sprejemnik
Tehnične podrobnosti
| Dimenzije | 961 x 650 x 257,2 mm |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Kontrast | mega kontrast |
| Diagonala zaslona | 40 |
| Tehnologija zaslona | Samsung LED |
| Full HD | DA |
| Zvočniki | 2 x 10 W |
| Funkcija slika v sliki | DA |
| Samodejno iskanje programov | DA |
| Elektronski spored | DA |
| Vhod in izhod | 4xHDMI, 2xUSB, VGA, SCART, LAN, Ethernet |
| Masa | 20,4 kg |
| Vrtljiv podstavek | DA |
| Priloženo | daljinski upr., baterije, omrežni k., namestitveni CD |
| Ostalo | DVB-T, DVB-C, MPEG-4, Internet@TV, 100 Hz |
| Garancija | 24 mesecev |
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.