Več podobnih: Televizorji Samsung
Več podobnih: Televizorji Samsung
Samsung UE40C6000 40 LCD LED TV sprejemnik HLSSTUE40C6000
964,81 €
Cena brez DDV: 790,83 €
36 x 32,64 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Samsung UE40C6000 40" LED TV sprejemnik
Tehnične podrobnosti
| Dimenzije | 961 x 650 x 257,2 mm |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Kontrast | mega kontrast |
| Diagonala zaslona | 40 |
| Tehnologija zaslona | Samsung LED |
| Zvočniki | 2 x 10 W |
| Teletekst | 1000 strani |
| Funkcija slika v sliki | DA |
| Samodejno iskanje programov | DA |
| Elektronski spored | DA |
| Vhod in izhod | 4xHDMI, 2xUSB, VGA, SCART, LAN |
| Masa | 20,4 kg |
| Vrtljiv podstavek | DA |
| Ostalo | DVB-T, DVB-C, MPEG-4, 100 Hz |
| Garancija | 24 mesecev |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Samsung Electronics Austria GmbH
Praterstrasse 31 1020 Vienna AT
office.ljubljana@samsung.com
Kupi skupaj:
Samsung UE40C6000 40 LCD LED TV sprejemnik HLSSTUE40C6000
964,81 €
Vsi izdelki skupaj
1.016,13 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
298,31 €
Predvidoma 2 do 3 dni