Samsung UE40C5100 40 LCD LED TV sprejemnik
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Samsung UE40C5100Q 40" LED TV sprejemnik
Tehnične podrobnosti
| Dimenzije | 972 x 656 x 255 mm |
| Ločljivost | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Kontrast | mega kontrast |
| Diagonala zaslona | 40" (101 cm) |
| Tehnologija zaslona | Samsung LED |
| Zvočniki | 2 x 10 W |
| Teletekst | 1000 strani |
| Funkcija slika v sliki | 1 sprejemnik |
| Samodejno iskanje programov | DA |
| Elektronski spored | DA |
| Vhod in izhod | 4xHDMI, 2xUSB,VGA, SCART,LAN |
| Masa | 20,4 kg |
| Vrtljiv podstavek | DA (steklen) |
| Garancija | 24 mesecev |
| Ostalo | DVB-T, DVB-C, MPEG-4 |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Samsung Electronics Austria GmbH
Praterstrasse 31 1020 Vienna AT
office.ljubljana@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.