Samsung UE32F6510 32 3D LCD LED Smart TV bele barve
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT113580
S točkami zvestobe do popustov: 53 točk.
diagonala zaslona: 80 cm (32") LED 3D TV SMART TV
ločljivost: 1920 x 1080 (FULL HD 1080p)
osveževanje slike: 400 Hz (Clear Motion Rate)
priklop: HDMI (4), USB (3), SCART, WIFI vgrajen
procesor: Samsung Dual Core
ostalo: Smart TV, glasovno upravljanje TV-ja
garancija: 24 mesecev, energijski razred: A
---
slovenski izbirnik: da
tuner: DVB-T/C/S2 MPEG 4
glasovno upravljanje TV-ja (Voice Recognition)
s pomočjo Smart Touch kontrole (TM1360A)
ki odlično služi tudi kot nadomestek tipkovnice,
saj ima vgrajen "Touch Pad" in mikrofon
tehnologija: Samsung LED, 3D HyperReal Engine
lastnosti Smart TV: Smart Hub 2013, Apps,
Social, History, spletni brskalnik, slike&video
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
možnost snemanja na HDD ali USB ključek
opcije 3D tehnologije: Samsung 3D (Full HD 1080p)
3D pretvornik (iz 2D v 3D) z enim gumbom
povezljivost: AllShare, AnyNet+ (HDMI-CEC)
Ethernet (LAN), IR izhod, USB HID support, RF In
zvok: Dolby Digital Plus / Dolby Pulse, 2×10W
Down Firing + Full Range, DTS Studio Sound
DTS Premium Audio 5.1, 3D Sound, Sound Share
podpora za Smart Phone Remote, WIFI vgrajen
USB kloniranje kanalov
BD Wise Plus
ECO sensor, avtomatski izklop TV-ja
oblika: zelo ozek rob, dizajn bela barva
priloženo v kompletu: napajalni kabel, baterije
daljinski upravljalnik (TM1240A), navodila
Smart Touch Control (TM1360A)
dimenzije brez stojala (mm): 742 × 442,3 × 49,5
dimenzije s stojalom (mm): 742 × 512 × 265
dimenzije embalaže (mm): -
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra UE32F6510SSXXH
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.