Samsung UE32F6100 32 3D LCD LED TV
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT113753
S točkami zvestobe do popustov: 40 točk.
V brezšivnem Samsung One dizajnu poskrbi serija 6 za 3D sliko visoke ločljivosti, ki zahvaljujoč se frekvenci osveževanja 200 Hz CMR vedno ostane ostra.
diagonala zaslona: 80 cm (32") LED TV 3D
ločljivost: 1920 x 1080 (FULL HD 1080p)
osveževanje slike: 200 Hz (Clear Motion Rate)
priklop: HDMI (2), USB, SCART, CI reža
tehnologija: Samsung 3D LED, HyperReal Engine
ostalo: USB predvajalnik (slike, glasba, filmi)
garancija: 24 mesecev, energijski razred: B
---
slovenski izbirnik: da
tuner: DVB-T/C MPEG 4
lastnosti Smart TV: ne
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
opcije 3D tehnologije: Samsung 3D (Full HD 1080p)
3D pretvornik (iz 2D v 3D) z enim gumbom
zvok: Dolby Digital Plus / Dolby Pulse, 2×10W
Down Firing + Full Range, DTS Studio Sound
DTS Premium Audio 5.1
ECO sensor, avtomatski izklop TV-ja
oblika: One Design (ozek rob, tanek panel)
priloženo v kompletu: napajalni kabel, baterije
daljinski upravljalnik (TM1240), navodila
dimenzije brez stojala (mm): 743,8 × 441,7 × 49,5
dimenzije s stojalom (mm): 743,8 × 508,7 × 191,7
dimenzije embalaže (mm): 919 × 514 × 143
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra UE32F6100AWXXH
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.