Samsung UE32F5500 32 LCD LED Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,29 (17 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT113741
S točkami zvestobe do popustov: 35 točk.
diagonala zaslona: 80 cm (32") LED TV SMART TV
ločljivost: 1920 x 1080 (FULL HD 1080p)
osveževanje slike: 100 Hz (Clear Motion Rate)
priklop: HDMI (3), USB (2), SCART, WIFI vgrajen
procesor: Samsung Dual Core
ostalo: Web Browser, Apps, Social, History
garancija: 24 mesecev, energijski razred: A
---
slovenski izbirnik: da
tuner: DVB-T/C MPEG 4
tehnologija: Samsung LED, HyperReal Engine
lastnosti Smart TV: Smart Hub 2013, Apps,
Social, History, spletni brskalnik, slike&video
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
možnost snemanja na HDD ali USB ključek
povezljivost: AllShare, AnyNet+ (HDMI-CEC)
Ethernet (LAN), DVI Audio vhod, IR izhod
zvok: Dolby Digital Plus / Dolby Pulse, 2×10W
Down Firing + Full Range, DTS Studio Sound
DTS Premium Audio 5.1
podpora za Smart Phone Remote, WIFI vgrajen
ECO sensor, avtomatski izklop TV-ja
oblika: One Design (ozek rob, tanek panel)
priloženo v kompletu: napajalni kabel, baterije
daljinski upravljalnik (TM1250A), navodila
dimenzije brez stojala (mm): 738 x 445,4 x 49
dimenzije s stojalom (mm): 738 x 509,6 x 265
dimenzije embalaže (mm): 985 x 596 x 143
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra UE32F5500AWXXH
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,29 na podlagi 17 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.