Samsung UE32C5100 32 LCD LED TV sprejemnik
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,73 (15 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT095782
S točkami zvestobe do popustov: 52 točk.
zaslon: 81 cm (32") LED TV
ločljivost: 1920 x 1080 (FULL HD 1080p)
priklop: HDMI (4), USB (2), VGA, SCART, LAN
tehnologija: Samsung LED, HyperReal Engine, PiP
Mega kontrast, Clear Motion Rate (100 slik / sek.)
ostalo: DVB T/C (MPEG-4), Anynet+, AllShare
garancija: 24 mesecev
---
oblika ohišja: Samsung Crystal TV (nočno gorovje)
izboljšan prikaz barv: Wide Color Enhancer Plus
vgrajeni zvočniki 2 x 10W z nizkotoncem
Ultra Clear Panel, Ethernet (LAN), podpora za WLAN
HyperReal Engine, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse
slika v sliki (PiP), Slim Design, AllShare (DLNA)
USB 2.0 Movie
Digitalni avdio (optično), komponentni, CI - reža
značilnosti: teletekst (1000 strani), elektronski
spored, samodejno iskanje programov
podstavek: vrtljiv, steklen
znak zaščite okolja: Eco-Flower
Eco svetlobni senzor
priloženo: daljinski upravljalnik (TM1060),
baterije, priročnik, omrežni kabel
poraba (med delovanjem): 56 W
možnost stenske montaže: VESA 200x200 mm
dimenzije brez stojala (mm): 785×491×29,9
dimenzije s stojalom (mm): 785×550×240
dimenzije embalaže (mm): 990×625×120
---
USB 2.0 Movie je predstavnostni predvajalnik ki
podpira datoteke kot so: .avi, .mkv, .asf, .wmv,
.mp3, .mp4, .jpeg, .3gp, .vro, .mpg, .mpeg,...
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,73 na podlagi 15 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.