Samsung UE32B6000 32 LED TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (6 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: HLSSTUE32B6000
S točkami zvestobe do popustov: 89 točk.
Priporočamo:
Samsung WLAN DONGLE ADAPTER WIS09ABGNX/XEC
Samsung DVD predvajalnik DVD-P390/EDC
Samsung DVD predvajalnik DVD-1080P9/EDC
Samsung hišni kino HT-Z120T/EDC
Samsung hiçni kino HT-Z220R/EDC
Tehnične podrobnosti
Dimenzije 799 x 240 x 579 mm
Diagonala zaslona 32" (81 cm)
Tehnologija zaslona Ultra clear panel
Full HD DA
Ločljivost 1920 x 1080
Zvočniki Down firing
Moč zvoka RMS 2 x 10 W
Teletekst 1000 strani
Samodejni izklop DA
Samodejno iskanje programov DA
Samodejno prilagajanje glasnosti DA
Elektronski spored DA
Vhod in izhod HDMI, USB
Masa 12,8 kg
Barva rdeče-črna
Vrtljiv podstavek DA
Priloženo daljinski upr., baterije, omrežni kabel, namestitveni CD
Ostalo DVB-T, DVB-T, MPEG-4
Garancija 24 mesecev
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Samsung Electronics Austria GmbH Praterstrasse 31 1020 Vienna AT
office.ljubljana@samsung.com
Kupi skupaj:
Samsung UE32B6000 32  LED TV
Samsung UE32B6000 32 LED TV
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.