Več podobnih: Televizorji Samsung
Več podobnih: Televizorji Samsung
Samsung UE32B6000 32 LED TV
892,91 €
Cena brez DDV: 731,89 €
36 x 30,23 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Priporočamo:
Samsung WLAN DONGLE ADAPTER WIS09ABGNX/XEC
Samsung DVD predvajalnik DVD-P390/EDC
Samsung DVD predvajalnik DVD-1080P9/EDC
Samsung hišni kino HT-Z120T/EDC
Samsung hiçni kino HT-Z220R/EDC
Tehnične podrobnosti
| Dimenzije | 799 x 240 x 579 mm |
| Diagonala zaslona | 32" (81 cm) |
| Tehnologija zaslona | Ultra clear panel |
| Full HD | DA |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Zvočniki | Down firing |
| Moč zvoka RMS | 2 x 10 W |
| Teletekst | 1000 strani |
| Samodejni izklop | DA |
| Samodejno iskanje programov | DA |
| Samodejno prilagajanje glasnosti | DA |
| Elektronski spored | DA |
| Vhod in izhod | HDMI, USB |
| Masa | 12,8 kg |
| Barva | rdeče-črna |
| Vrtljiv podstavek | DA |
| Priloženo | daljinski upr., baterije, omrežni kabel, namestitveni CD |
| Ostalo | DVB-T, DVB-T, MPEG-4 |
| Garancija | 24 mesecev |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Samsung Electronics Austria GmbH
Praterstrasse 31 1020 Vienna AT
office.ljubljana@samsung.com
Kupi skupaj:
Samsung UE32B6000 32 LED TV
892,91 €
Vsi izdelki skupaj
944,23 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
298,31 €
Predvidoma 2 do 3 dni