Samsung UE28F4000 28 LCD LED TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (1 ocene)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT113747
S točkami zvestobe do popustov: 27 točk.
diagonala zaslona: 70 cm (28") LED TV
ločljivost: 1366 x 768 (HD Ready)
osveževanje slike: 100 CMR (Clear Motion Rate)
priklop: HDMI (2), USB, SCART, CI reža
tehnologija: Samsung LED, HyperReal Engine
ostalo: USB predvajalnik (slike, glasba, filmi)
garancija: 24 mesecev, energijski razred: A+
---
slovenski izbirnik: da
tuner: DVB-T/C MPEG 4
lastnosti Smart TV: ne
vgrajen USB predvajalnik: slike, glasba, filmi
zvok: Dolby Digital Plus / Dolby Pulse, 2×5W
DTS Studio Sound, DTS Premium Audio 5.1
digitalni filter hrupa, Film in Game izbirnik
možnost slike v sliki: da
izboljšan prikaz barv: Wide Color Enhancer Plus
dodatno: teletekst, elektronski spored
samodejno iskanje programov, CI+ reža (1.3)
avtomatsko niveliranje zvoka
možnost stenske montaže: VESA
oblika: H/Glossy
priloženo v kompletu: napajalni kabel, baterije
daljinski upravljalnik (TM1240), navodila
dimenzije brez stojala (mm): 645 x 389,4 x 49,5
dimenzije s stojalom (mm): 645 x 435,6 x 252,6
dimenzije embalaže (mm): 931 x 462 x 143
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra UE28F4000AWXXH
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 1 ocene
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.