Televizor Samsung 85DU7172, 214 cm (85˝), Crystal UHD TV, 50 Hz, Smart TV (UE85DU7172UXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 176116530
S točkami zvestobe do popustov: 99 točk.
Televizor Samsung UE85DU7172U ima velik zaslon (diagonala 85" (215 cm)) z ločljivostjo 4K UHD. Tako ni nevarnosti za zamegljeno sliko. Pri sliki slabše kakovosti je podprta nadgradnja (4K Upscaling). Uživali boste lahko tudi v zelo preciznih, realističnih barvah, ki jih zagotavlja tehnologija PurColor. Operacijski sistem Tizen pa omogoča preprosto iskanje vsebin, ki bodo povsem po vašem okusu.
Televizor Samsung 85DU7172 je opremljen z diagonalo zaslona 214 cm, kar zagotavlja neprimerljivo kinematografsko doživetje kar v udobju vašega doma. S frekvenco osveževanja 50 Hz omogoča gladko in tekoče gibanje, kar je idealno za gledanje hitrih akcijskih prizorov in športnih dogodkov. Napredna tehnologija pametnega televizorja (Smart TV) vam omogoča preprosto dostopanje do širokega spektra aplikacij in pretočnih storitev.
Poglavitne lastnosti:
  • Crystal UHD tehnologija za živahne in realistične barve
  • Velik zaslon 214 cm za kinematografsko izkušnjo
  • Pametni televizor z dostopom do številnih aplikacij
  • Frekvenca osveževanja 50 Hz za gladko sliko
  • Elegantno oblikovanje, ki se prilega vsakemu prostoru
Tehnične specifikacije:
  • tip zaslona: LED
  • velikost zaslona: 214 cm (85˝)
  • osveževanje zaslona: 50 Hz
  • procesor slike: Crystal Processor 4K
  • kontrast: Mega Contrast
  • lokalna zatemnitev: UHD Dimming
  • prikaz slik: Motion Xcelerator
  • Upscale slike: 4K Upscaling
  • zvok: OTS Lite, Q-Symphony, 20W
  • OS: Tizen™ Smart TV
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
A1 Xplore Smart TV
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor Samsung 75U7022F 190 cm (75''),3840 x 2160 (4K UHD),  LED, Tizen, 50Hz, UE75U7022FKXXH
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
189 cm (75")
LED
4K (3840p)
50 Hz
Da
Tizen
Ne
Ne
Da
20 W
1.4
Brez
400x300
G
2 leti
165 cm (65")
LED
4K (3840p)
50 Hz
Tizen
20 W
2.0
Brez
200x200
G
2 leti
140 cm (55")
50 Hz
20 W
2.0
200x200
127 cm (50")
50 Hz
20 W