Televizor Samsung 75DU7172, 189 cm (75˝), Crystal UHD TC, 50 Hz, Smart TV (UE75DU7172UXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,86 (164 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 176116531
S točkami zvestobe do popustov: 59 točk.
tip zaslona: LED
velikost zaslona: 189 cm (75˝)
osveževanje zaslona: 50 Hz
procesor slike: Crystal Processor 4K
kontrast: Mega Contrast
lokalna zatemnitev: UHD Dimming
prikaz slik: Motion Xcelerator
Upscale slike: 4K Upscaling
zvok: OTS Lite, Q-Symphony, 20W
OS: Tizen™ Smart TV
PurColor
Natančno usklajene barve za živahno, realistično sliko
PurColor
Prikazan kristalni UHD TV z briljantno barvitim dizajnom.
4K nadgradnja slike
Oglejte si svoje najljubše vsebine v 4K
4K nadgradnja slike
Samsung Tizen OS (le EU)
Nadgradite svojo zabavo s Samsung Tizen OS
Stenski televizor prikazuje priljubljene aplikacije in izbrano vsebino v domačem meniju.
Q-Symphony
Televizor in Soundbar zvočnik v popolni harmoniji
Q-Symphony
"play": true,
"autoRolling": true,
"infiniteRolling": false
}">
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,86 na podlagi 164 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
A1 Xplore Smart TV
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor Samsung 75U7022F 190 cm (75''),3840 x 2160 (4K UHD),  LED, Tizen, 50Hz, UE75U7022FKXXH
4,80 (5 ocen)
189 cm (75")
LED
4K (3840p)
50 Hz
Da
Tizen
Ne
Ne
Da
20 W
1.4
Brez
400x300
G
2 leti
165 cm (65")
LED
4K (3840p)
50 Hz
Tizen
20 W
2.0
Brez
200x200
G
2 leti
140 cm (55")
50 Hz
20 W
2.0
200x200
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
127 cm (50")
50 Hz
20 W