Televizor Samsung QE75Q60DAU, 189 cm (75˝), QLED 4K, 50 Hz, Smart TV (QE75Q60DAUXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,89 (74 ocen)
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 176116514
S točkami zvestobe do popustov: 92 točk.
Televizor Samsung QE75Q60DAU (diagonala 75") se lahko pohvali s tehnologijo QLED. Medle barve bodo tako le še neprijeten spomin, saj je zagotovljena izjemna barvna preciznost. Tehnologija pa med drugim omogoča tudi svetlejšo sliko in izrazitejše kontraste. K izjemni kakovosti slike prispeva ločljivost 4K UHD, ki omogoča oster prikaz z dobro vidnimi podrobnostmi.
Televizor spada med pametne televizorje z operacijskim sistemom Tizen.
tip zaslona: QLED
velikost zaslona: 189 cm (75˝)
osveževanje zaslona: 50 Hz
procesor slike: Quantum Processor Lite 4K
kontrast: Dual LED
lokalna zatemnitev: Supreme UHD Dimming
prikaz slik: Motion Xcelerator
Upscale slike: 4K Upscaling
zvok: OTS Lite, Q-Symphony, 20W
OS: Tizen™ Smart TV
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
4,89 na podlagi 74 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
EON
A1 Xplore Smart TV
HDMI ARC
Napajanje 12V
Ta izdelek
4,84 (25 ocen)
80 cm (32")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Ne
20 W
2 leti
189 cm (75")
LED
4K (3840p)
50 Hz
Tizen
20 W
1.4
Brez
400x300
G
2 leti
127 cm (50")
QLED
50 Hz
20 W
2.0
eARC
200x200
G
140 cm (55")
50 Hz
20 W