Televizor Samsung QE65Q60DAU, 163 cm (65˝), QLED 4K, 50 Hz, Smart TV (QE65Q60DAUXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,83 (54 ocen)
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 176116515
S točkami zvestobe do popustov: 69 točk.
Televizor Samsung QE65Q60DAU - Vrhunska izkušnja gledanja
Glavne značilnosti:
  • Velikost zaslona: 163 cm (65˝)
  • Ločljivost: QLED 4K, za živahno in podrobno sliko
  • Osveževalna frekvenca: 50 Hz, za gladke akcijske prizore
  • Smart TV: omogoča povezovanje z internetom in dostop do priljubljenih aplikacij
Kakovost slike, ki očara
Smart funkcije za boljšo povezanost
Sodoben dizajn
Zaključek
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
4,83 na podlagi 54 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
EON
A1 Xplore Smart TV
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
4,84 (25 ocen)
80 cm (32")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Ne
20 W
2.0
eARC
2 leti
165 cm (65")
LED
4K (3840p)
50 Hz
Tizen
20 W
2.0
2 leti
127 cm (50")
QLED
50 Hz
20 W
eARC
200x200
G
140 cm (55")
50 Hz
20 W