Televizor Samsung 55QN85D, 139 cm (55''), 4K UHD, Neo QLED, Smart TV (QE55QN85DBTXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (46 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 176116422
S točkami zvestobe do popustov: 124 točk.
  • tehnologija Motion Xcelerator 120 Hz, ki bo razveselila ljubitelje videoiger;
  • tehnologija Dolby Atmos za izjemen prostorski zvok in
  • operacijski sistem Tizen.
tip zaslona: NeoQLED
velikost zaslona: 138 cm (55˝)
osveževanje zaslona: 100 Hz
procesor slike: NQ4 AI Gen2 Processor
kontrast: Quantum Matrix Technology
lokalna zatemnitev: Supreme UHD Dimming
prikaz slik: Motion Xcelerator 120Hz
Upscale slike: 4K AI Upscaling
zvok: Dolby Atmos, OTS Lite, Q-Symphony, 40W
OS: Tizen™ Smart TV
dimenzije paketa: 1445.0 x 828.0 x 164.0 mm
dimenzije s stojalom: 1227.6 x 766.0 x 243.9 mm
dimenzije brez stojala: 1227.6 x 706.4 x 46.1 mm
vesa standard: 200 x 200 mm
teža paketa: 25.6 kg
teža brez stojala: 17.1 kg
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 46 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
A1 Xplore Smart TV
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor Samsung QE75QN70FAUXXH, 75" (189 cm), 4K UHD (3.840 × 2.160), Neo QLED miniLED, 100 Hz, Tizen 152170985
4,75 (4 ocen)
189 cm (75")
NEO QLED (Mini LED)
4K (3840p)
100 Hz
Da
Tizen
Ne
Ne
Da
/
20 W
2.0
eARC
400x400
D
2 leti
215 cm (85")
NEO QLED (Mini LED)
4K (3840p)
100 Hz
Tizen
/
20 W
2.0
eARC
600 x 400
E
2 leti
140 cm (55")
OLED
100 Hz
20 W
300x200
G
140 cm (55")
OLED
100 Hz
70 W