Televizor Samsung QE50Q60DAU, 125 cm (50˝), QLED 4K, 50 Hz, Smart TV (QE50Q60DAUXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,89 (72 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 176116517
S točkami zvestobe do popustov: 52 točk.
Televizor Samsung QE50Q60DAU: Odkrijte realistični svet s QLED Tehnologijo
Glavne prednosti in lastnosti:
  • QLED 4K Resolucija: Jasne podrobnosti in bogate barve vas potegnejo v samo središče dogajanja.
  • 50 Hz Osveževanje Slike: Tekoče gibanje brez zatikanja za brezhibno gledanje športnih tekem ali akcijskih filmov.
  • Smart TV Funkcionalnosti: Enostaven dostop do vaših najljubših aplikacij in storitev.
  • Elegantna Oblikovanost: Tanek, sodoben dizajn, ki se zlije s katerim koli interierjem.
Tehnične specifikacije:
  • tip zaslona: QLED
  • velikost zaslona: 125 cm (50˝)
  • osveževanje zaslona: 50 Hz
  • procesor slike: Quantum Processor Lite 4K
  • kontrast: Dual LED
  • lokalna zatemnitev: Supreme UHD Dimming
  • prikaz slik: Motion Xcelerator
  • Upscale slike: 4K Upscaling
  • zvok: OTS Lite, Q-Symphony, 20W
  • OS: Tizen™ Smart TV
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,89 na podlagi 72 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
A1 Xplore Smart TV
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
4,84 (25 ocen)
80 cm (32")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Da
Tizen
Ne
Da
Ne
20 W
2.0
eARC
Brez
F
2 leti
127 cm (50")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Tizen
20 W
2.0
eARC
200x200
G
2 leti
140 cm (55")
50 Hz
20 W
Brez
400x300
E
165 cm (65")
50 Hz
20 W