Televizor Samsung 75Q60C, 189 cm (75), QLED, 3840 x 2160 (4K UHD) (QE75Q60CAUXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,50 (4 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 153113960
S točkami zvestobe do popustov: 108 točk.
Milijarda barvnih odtenkov s kvantnimi pikami: 100-odstotni obseg barv s kvantnimi pikami
Širši obseg kontrasta v kinematografskem merilu – Quantum HDR
Še bolj elegantno tanek kot kadar koli prej – AirSlim
Odkrijte svoje najljubše vsebine na enem mestu – Smart Hub
Pametnejši in hitrejši 4K-procesor: Quantum Processor Lite 4K
Topla in hladna LED-osvetlitev ozadja omogoča napreden kontrast: dvojna LED-tehnologija
Potrdil Pantone: zaslon s pristnimi barvami
Gladko gibanje za jasno sliko: Motion Xcelerator
Sinhronizacija odtenkov: osvetlitev za izboljšanje vaše izkušnje gledanja
Virtualni zvok, ki sledi dogajanju: Object Tracking Sound Lite (OTS Lite)
Televizor in soundbar v popolni harmoniji: spoznajte Q-Symphony
Preprostejše upravljanje, bolj zelena prihodnost: daljinski upravljalnik SolarCell na sončne celice
Višina, ki ustreza vašemu prostoru, s prilagodljivim stojalom
Vaš najboljši domači pomočnik: SmartThings
Svet NFT: uživajte v svojih najljubših NFT-jih na velikem zaslonu
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,50 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
A1 Xplore Smart TV
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
4,80 (5 ocen)
189 cm (75")
QLED
4K (3840p)
60 Hz
Da
Google TV
Ne
Ne
Da
30 W
2.1
eARC
400x400
F
2 leti
189 cm (75")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Tizen
20 W
2.0
Brez
/
A
2 leti
189 cm (75")
60 Hz
Google TV
20 W
2.1
eARC
400x300
F
Podoben izdelek
QLED Haier H75S80FUX 36200113
189 cm (75")
60 Hz