Samsung LED TV UE46D7000 3D
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (2 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: BL1050
S točkami zvestobe do popustov: 140 točk.
Slika
Velikost Ekrana: 46" (116 cm)
Format Zaslona: 16:9
Resolucija: 1.920 x 1.080
Svetilnost: /
Kontrast: /
Odzivni čas: /
Osveževanje zaslona: 800 Hz
Reprodukcija barv: /
Vidni Kot: /
THX: /
24p: da
3D: da
Posebnosti: /
Zvok
Zvočniki: da
Izhodna Moč: 2 x 10 W
Zvočni Sistem: Prostorski
TV
TV Sprejemnik: da
Analogni: da
DVB-t: da
DVB-c: da
DVB-s: da
mpeg4: da
H.264: da
Teletekst: 1.000
Ostale podrobnosti: /
Video Konektorji
HDMI: da
D-Sub (VGA): da
Scart: da
S Video: da
Komponentni (RCA): da
Kompozitni (CVBS): da
USB: da
Dlna: da
Common Interface (CI): da
LAN (RJ-45): da
RS-232C: da
Bluetooth: /
Ostali Konektorji: Wireless
Audio Konektorji
Audio Vhod: da
Audio Izhod: da
Digitalni Izhod da
Slušalke: da
Ostale Funkcije
Meni OSD: da
Slo Meni: da
PIP: da
Avto izklop: da
Varčevanje z energijo: da
Splošni podatki
Poraba: 150 W
Dimenzije: 1048.5 x 683.1 x 276.7 mm
Teža: 14.4 kg
Garancija: 12 Mesecev
Oprema
Zvočniki: da
Stojalo: da
Odprodaja novih razstavnih eksponatov
Kupi skupaj:
Samsung LED TV UE46D7000 3D
Samsung LED TV UE46D7000 3D
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 2 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.