Samsung LED TV UE46C9000 3D
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,90 (10 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: BL202584
S točkami zvestobe do popustov: 160 točk.
Tip televizije: LED TV
Digitalni sprejemnik: MPEG4 DVB-T/C
Diagonala zaslona: 116 cm
Ločljivost: 1920 x 1080 Full HD
Osveževanje zaslona: 200Hz
Samsung 3D
Tehnologija slike: HyperReal
Kontrast: Mega kontrast
Moč zvoka RMS: 2 x 10 W
Teletekst: 1000 strani
Integriran USB predvajalnik.
Priključki: CI reža
4 x HDMI
2 x USB
VGA
Y/Pb/Pr
digitalni audio
vhod za anteno
Scart
Drugo: Anynet
Podpora za WLAN
Internet tv
časovnik za izklop
samodejno iskanje programov
samodejni izklop
elektronski spored
samodejno prilagajanje glasnosti
Priloženo: daljinski upravljalnik, napajalni kabel, navodila
Dimenzije (ŠxVxG): 1283.4 x 833.4 x 7,9 mm
Teža: 24,5 kg
Vesa: 400 x 400 mm
Garancija: 12 mesecev
Kupi skupaj:
Samsung LED TV UE46C9000 3D
Samsung LED TV UE46C9000 3D
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,90 na podlagi 10 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.