Samsung LED TV UE40ES5700
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (1 ocene)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: BL202793
S točkami zvestobe do popustov: 43 točk.
tip televizije LED LCD TV sprejemnik
digitalni sprejemnik MPEG-4 DVB-T/C
diagonala zaslona 40" - 101,6 cm
vidna diagonala zaslona 101 cm
tehnologija zaslona HyperReal Engine
razmerje stranic zaslona 16:9
kontrastno razmerje Mega kontrast
ločljivost 1920 x 1080
frekvenca osveževanja 100 Hz (Clear Motion Rate)
zvočniki 2 x 10 W, SRS Theater Sound
programski spomin da
teletekst da
kazalo programov da
samodejni izklop da, časovnik
digitalna predelava zvoka da
sistem za samodejno nastavitev da
vhodi 3 x HDMI
2 x USB 2.0
1 x CI reža
2 x kompozitni
1 x LAN
1 x SCART
izhodi digitalni optični avdio
slušalke
energijski razred A+
barva črna
dimenzije s stojalom (ŠxVxG) cm 92,7 x 55,5 x 4,7 (s stojalom: 92,7 x 60,6 x 18,4)
priloženo napajalni kabel, baterije, daljinski upravljalnik (TM1240), navodila
drugo možnost stenske montaže VESA (200 x 200)
z opcijskim adapterjem možna povezava v brezžično omrežje
Game Mode
podpora za Smart Phone Remote
Time Shift Ready
avtomatsko niveliranje zvoka
garancija 1 leto
Prodaja novih razstavnih eksponatov - obnovljen.
Kupi skupaj:
Samsung LED TV UE40ES5700
Samsung LED TV UE40ES5700
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 1 ocene
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.