Samsung LED TV UE40D5520
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: BL1184
S točkami zvestobe do popustov: 49 točk.
zaslon: 101 cm (40") LED TV
ločljivost: 1920 x 1080 (FULL HD 1080p),100 Hz
priklop: HDMI (4), USB 2.0,
kontrast: visok kontrast
tehnologija: HyperReal Engine,
SMART TV, Smart Hub, Samsung Apps
garancija: 12 mesecev
SRS TheaterSound HD
Dolby Digital Plus / Dolby Pulse
vgrajeni zvočniki 2 x 10W
Conect Share USB 2.0 movie
PIP, Anynet+ 8HMI-CEC
podstavek: vrtljiv
možnost stenske montaže: VESA standard
dimenzije brez postavka (mm):
dimenzije s postavkom (mm):
dimenzije embalaže (mm):
---
USB 2.0 Movie je predstavnostni predvajalnik ki
dimenzije s postavkom (mm): 955.8x638.5x255
dimenzije embalaže (mm): 1185x681x120
Odprodaja novih razstavnih eksponatov.
Kupi skupaj:
Samsung LED TV UE40D5520
Samsung LED TV UE40D5520
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.