Samsung LED TV UE27D5000
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,89 (19 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: BL1096
S točkami zvestobe do popustov: 32 točk.
Velikost Ekrana: 27" (69 cm)
Format Zaslona: 16:9
Resolucija: 1.920 x 1.080
Osveževanje zaslona: 50 Hz
THX: ne
24p: da
3D: ne
Zvok
Zvočniki: da
Izhodna Moč: 2 x 5 W
Zvočni Sistem: Prostorski
TV
TV Sprejemnik: da
Analogni: da
DVB-t: da
DVB-c: da
DVB-s: ne
mpeg4: da
H.264: da
Teletekst: 1.000
Video Konektorji
HDMI: da
D-Sub (VGA): da
Scart: da
S Video: ne
Komponentni (RCA): da
Kompozitni (CVBS): da
USB: da
Dlna: ne
Common Interface (CI): da
LAN (RJ-45): ne
Audio Konektorji
Audio Vhod: da
Audio Izhod: da
Digitalni Izhod da
Slušalke: da
Ostale Funkcije
Meni OSD: da
Slo Meni: da
PIP: da
Avto izklop: da
Splošni podatki
Poraba: 65 W
Dimenzije: 645 x 450.1 x 176.3 mm
Teža: 5.2 kg
Garancija: 12 Mesecev
Oprema
Zvočniki: da
Stojalo: da
Odprodaja novih razstavnih eksponatov.
Kupi skupaj:
Samsung LED TV UE27D5000
Samsung LED TV UE27D5000
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,89 na podlagi 19 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.