Televizor Samsung QE82Q6FNAT 208cm (82) UHD 4K Smart QLED TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Q Color
Štiri besede – več kot milijarda barv. Oglejte si priljubljene oddaje in filme v najbolj realističnih, pravilnih in živih barvah doslej. V vsakem prizoru boste videli vse kompleksne barvne podrobnosti, kot bi ga gledali v živo.

Q Contrast
Uživajte v nepopačeni sliki. Ne spreglejte komaj opaznih podrobnosti, ki se skrivajo v najtemnejših prizorih. S Q Contrast boste videli vse najmanjše podrobnosti vsakega prizora, tudi ob prižgani luči v sobi.
.png)
Q HDR 1000 (HDR 10+)
Z večjim razponom svetlosti in kontrasta Q HDR 1000, ki ga poganja HDR10+, boste videli sliko z očmi režiserja. Oglejte si podrobnosti na najsvetlejših in najtemnejših prizorih, ki jih prej niste mogli videti.
.png)
Dolga življenjska doba
Ker so kvantne pike QLED televizorjev izdelane iz anorganskih materialov, je njihovo dolgotrajno delovanje zagotovljeno. To pomeni, da se slika na zaslonih čez čas ne vžge in tudi izjemne barve ter podrobnosti bodo še dolgo prav takšne, kot so danes.
.png)
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 208 cm (82") |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| Kakovost gibanja v sliki | 2800 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit |
| Kakovost slike | Supreme UHD Dimming |
| Sistem zvočnikov | 2.1 40W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Quad Core |
| Povezave | Wifi, Wake on LAN, Bluetooth audio |
| Priključki | 4x HDMI, 2x USB, 1x Connect mini, 1x digitalni zvočni izhod |
| Sprejemnik | 2x DVB T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | TM 1850A |
| Teža | 45.7 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1830.0 x 1144.6 x 387.3 mm |
| Mere brez stojala | 1830.0 x 1054.0 x 60.9 mm |
| Energetski razred | A |
| Barva | temno srebrna |
| VESA standard | / |
| Dodatne funkcionalnosti | Screen Mirroring, App Casting, Easy setup, Smart Things |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com