Televizor Samsung QE82Q6FNAT 208cm (82) UHD 4K Smart QLED TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (1 ocene)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt143755
S točkami zvestobe do popustov: 321 točk.
Q Color
Q Contrast
Q HDR 1000 (HDR 10+)
Dolga življenjska doba
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 208 cm (82")
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
Kakovost gibanja v sliki 2800 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Kakovost slike Supreme UHD Dimming
Sistem zvočnikov 2.1 40W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quad Core
Povezave Wifi, Wake on LAN, Bluetooth audio
Priključki 4x HDMI, 2x USB, 1x Connect mini, 1x digitalni zvočni izhod
Sprejemnik 2x DVB T2/C/S2
Daljinski upravljalnik TM 1850A
Teža 45.7 kg
Mere (Š x V x G) 1830.0 x 1144.6 x 387.3 mm
Mere brez stojala 1830.0 x 1054.0 x 60.9 mm
Energetski razred A
Barva temno srebrna
VESA standard /
Dodatne funkcionalnosti Screen Mirroring, App Casting, Easy setup, Smart Things
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 1 ocene
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Tornado 65'' 65UA3400E 4K Smart TV brez okvirja, Google, 60Hz, Dolby Digital Plus
5,00 (5 ocen)
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
165 cm (65")
165 cm (65")