Televizor Samsung 85Q70A, QLED, 215 cm (85''), UHD, Smart TV (QE85Q70AATXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,67 (6 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: avt157595
S točkami zvestobe do popustov: 254 točk.
Televizor Samsung 85Q70A je napreden televizijski sprejemnik, ki ga odlikuje unikatna Samsungova tehnologija QLED, osnovana na kvantnih pikah. Sprejemnik se ponaša z diagonalo zaslona 215 cm (85''), z izjemno ločljivostjo Ultra HD (3840 x 2160) in z vrhunskim procesorjem Quantum Processor 4K, s čimer je zagotovljena odlična slika. Izjemno vizualno izkušnjo pa dopolnjujeta še podpora za HDR10+ in druge HDR-formate ter hitro osveževanje zaslona, ki lahko doseže 100 Hz. Naložen je operacijski sistem Tizen, ki omogoča dostop do platform za pretočne vsebine, različnih aplikacij, spletnega brskalnika itn. Na voljo sta povezavi Bluetooth in Wi-Fi. Za odličen zvok skrbita tehnologiji Dolby Digital Plus in Q-Symphony, televizor pa navdušuje tudi z elegantno sivo barvo, ki se zlije z drugo opremo v prostoru. Dimenzije televizorja brez stojala so 1901,7 mm x 1086,5 mm x 26,9 mm. Naprava se uvršča v energijski razred G
Pametna optimizacija za vrhunske avdio-vizualne efekte
Inteligenca v ozadju čudovite slike in zvoka
Osupljiva ostrina kontrastov
Brezmejna pestrost barv
Milijarda barvnih odtenkov s kvantnimi pikami
Izjemen kot gledanja
Sijajne barve iz katerekoli perspektive
Samodejno prilagajanje ob spremembah okolice
Okolica se spremeni, slika pa ostane popolnahter in bright space.
Zvok, ki diha s prostorom
Samodejno optimiziran zvok, ki se prilega vašemu prostoru
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 215 cm (85'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno Quantum HDR, Certified(HDR10+), HLG
Dodatne TV lastnosti Adaptive Sound+, Brightness/Color Detection, PC on TV Basic
Kakovost gibanja v sliki 3400 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Dual LCD
Kakovost slike Mega Contrast, 100% Colour Volume with Quantum Dot, Supreme UHD Dimming
Sistem zvočnikov 20W, 2CH
Zvok Dolby Digital Plus, Q-Symphony
Procesor Quantum Processor 4K
Povezave Yes (BT4.2),Yes (WiFi5)
Priključki 4x HDMI,2x USB HDMI,Ethernet (LAN)
Sprejemnik Check 2021 Broadcasting sheet
Teža 48.6 Kg (s stojalom), 41.5 Kg (brez stojala)
Mere (Š x V x G) 1901.7 x 1156.6 x 335.8
Mere brez stojala 1901.7 x 1086.5 x 26.9
Energetski razred G
Barva TITAN GRAY
VESA standard 600 x 400
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,67 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 85Q7F QE85Q7FAAUXXH 215 cm (85''), 3840 x 2160 4K UHD, Tizen, 50Hz, 20W, 3 x HDMI, 1x USB-A, Ethernet (LAN) 152171064
4,80 (5 ocen)
215 cm (85")
4K (3840p)
Da
Ne
215 cm (85")
4K (3840p)
Da
Ne
215 cm (85")
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
215 cm (85")