QLED televizor Samsung 85Q60TAU 215 cm (85) 4K UHD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,50 (6 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: avt151704
S točkami zvestobe do popustov: 222 točk.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 215 cm (85'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno HDR, HDR 10 +, HLG, Quantum HDR
Kakovost gibanja v sliki 3100 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Sistem zvočnikov 2.0 20W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quantum Processor Lite
Povezave Wi-FI (WIFI5), LAN,Bluetooth (4.2)
Priključki 3x HDMI (eARC), 2x USB, optični Audio, Cl+, Eternet (LAN), Composite In (AV)
Sprejemnik DVB-T2CS2
Daljinski upravljalnik TM2050A
Teža Teža paketa 63,8 kg, Teža produkta 48,7 kg
Mere (Š x V x G) 1896.3 x 1186.4 x 392.1 mm
Mere brez stojala 1896.3 x 1082.5 x 59.9 mm
Energetski razred G
Barva ČRNA (BLACK)
VESA standard 600 x 400
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,50 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 85Q7F QE85Q7FAAUXXH 215 cm (85''), 3840 x 2160 4K UHD, Tizen, 50Hz, 20W, 3 x HDMI, 1x USB-A, Ethernet (LAN) 152171064
4,80 (5 ocen)
215 cm (85")
4K (3840p)
Da
Ne
215 cm (85")
4K (3840p)
Da
Ne
215 cm (85")
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
215 cm (85")