QLED televizor Samsung 85Q60TAU 215 cm (85) 4K UHD Smart TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Vrhunski model, ki zaradi 100% barvnega volumna lahko prikaže veliko več barv kot 71 model, kar je bistveno za dokumentarne filme, šport in še posebej vse novejše filme. Vedno je veljalo pravilo: več barve = boljša slika. 3-stranska brezmejna slika, da televizorju minimalističen izgled, da vidimo le tisto najpomembnejše: sliko. Slika pa bo s pomočjo novega procesorja vedno izgledala popolno. Svoj pečat pa pusti tudi dvojna LED-tehnologija, ki izboljša barve in vidno kot, da je gledanje televizorja enako kvalitetno ne glede na to ali ga gledamo iz kavča ali pa iz kuhinje.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 215 cm (85'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR, HDR 10 +, HLG, Quantum HDR |
| Dodatne TV lastnosti | Game Mode, Brightness/Color Detection, Adaptive Sound, Ultra Skinny Bezel, Gallery |
| Kakovost gibanja v sliki | 3100 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit |
| Kakovost slike | Quantum Processor Lite, Mega Contrast, Supreme UHD Dimming, 100% Color Volume with Quantum Dot |
| Sistem zvočnikov | 2.0 20W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Quantum Processor Lite |
| Povezave | Wi-FI (WIFI5), LAN,Bluetooth (4.2) |
| Priključki | 3x HDMI (eARC), 2x USB, optični Audio, Cl+, Eternet (LAN), Composite In (AV) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2050A |
| Teža | Teža paketa 63,8 kg, Teža produkta 48,7 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1896.3 x 1186.4 x 392.1 mm |
| Mere brez stojala | 1896.3 x 1082.5 x 59.9 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | ČRNA (BLACK) |
| VESA standard | 600 x 400 |
| Dodatne funkcionalnosti | Deluje z Google Assistant, Deluje z Amazon Alexa, SmartThings App Support, Ambient Mode |
| Dodatne informacije | Modeli televizorjev Samsung, ki so prišli na tržišče leta 2019 ali kasneje, ne podpirajo kodekov DivX in DTS |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Primerjava lastnosti: Televizorji