Televizor QLED SAMSUNG 75Q95TAT QE75Q95TATXXH 189 cm (75) 4K UHD Smart QLED TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Ključne prednosti, s katerimi vas bo navdušil SAMSUNG QLED TV 75Q95TCT
•Kakovostna in podrobna slika
•Televizor, s katerim ni več kablov
•Dinamični zvok
•Televizor bo poskrbel za čudovito bogate barve
•Vsebina pametnega telefona na televizorju
•Izboljšan zvok
Kakovostne slike zahtevajo izjemno uravnotežen kontrast. Za to skrbi tehnologija Direct Backlight, ki samodejno prilagaja prizor za prizorom, tako da slika doseže največji obseg teme in svetlobe. Če izklopite osvetlitev ozadja v temnih prostorih, boste zagotovili popoln črni ton. In zahvaljujoč izjemno širokemu vidnemu kotu ne bo pomembno, ali med gledanjem televizije Samsung QE65Q95TC gledate televizijo, medtem ko kuhate iz kuhinje ali sedite tik pred njim - slika bo vedno popolna.
Televizor, s katerim ni več kablov
Manj je včasih več. V duhu čistega minimalizma ni ustvarjen samo sam Samsung QE65Q95TC, temveč tudi njegovi dodatki, kot je skoraj neviden kabel - odvisno od podrobnosti.
Dinamični zvok
Dober akcijski film ali igranje ne more brez kakovostnega zvoka. Samsung QE65Q95TC je opremljen s funkcijo OTS (Motion Tracking Sound), ki se v največji možni meri prilagodi dogajanju na zaslonu. Tako boste dobesedno obkroženi z zvokom, ki vam bo omogočil, da doživite televizijsko zabavo, enako kino izkušnji.
Televizor bo poskrbel za čudovito bogate barve
Očarajo vas natančni detajli in bogat barvni spekter tehnologije Q HDR 2000, ki predstavlja visoko svetilnost. HDR10 + Dynamic Tint Mapping poveča obseg svetlosti Samsung QE65Q95TC, zato boste presenečeni nad raznolikostjo in bogastvom vsakega odtenka. Tehnologija Quantum Dot s 100-odstotno barvno glasnostjo prinaša do neverjetnih milijard barv, ki ostanejo žive in nasičene na vsaki ravni svetlosti.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | Quantum HDR 2000, HDR10+, HLG, Direct Full Array 16x, 100% Color Volume with Quantum Dot |
| Dodatne TV lastnosti | Ultimate UHD zatemnitev Pro, Direct Full Array |
| Kakovost gibanja v sliki | 4300 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Direct Full Array |
| Kakovost slike | Quantum Processor 4K |
| Sistem zvočnikov | 2.2.2 60W |
| Zvok | Dolby Digital Plus, Dolby 5.1 Decoder |
| Procesor | Quantum Processor 4K |
| Povezave | WiFi5, BT4.2 |
| Priključki | 4x HDMI, 2x USB, 1x digitalni zvočni izhod, Ethernet |
| Sprejemnik | DVB-TCS2(T2 Ready) x 2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2050C |
| Teža | 48,1 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1670,6 x 1048,7 x 317,9 mm |
| Mere brez stojala | 1670,6 x 957,8 x 35,2 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | KARBON SREBRNA (CARBON SILVER) |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Dodatne funkcionalnosti | AI Upscale, Ambient Mode+, GameMode 4K@120Hz, FreeSync Premium, Picture-In-Picture |
| Dodatne informacije | Modeli televizorjev Samsung, ki so prišli na tržišče leta 2019 ali kasneje, ne podpirajo kodekov DivX in DTS |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com