Televizor QLED SAMSUNG 75Q95TAT QE75Q95TATXXH 189 cm (75) 4K UHD Smart QLED TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,40 (5 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt152938
S točkami zvestobe do popustov: 259 točk.
Ključne prednosti, s katerimi vas bo navdušil SAMSUNG QLED TV 75Q95TCT
•Kakovostna in podrobna slika
•Televizor, s katerim ni več kablov
•Dinamični zvok
•Televizor bo poskrbel za čudovito bogate barve
•Vsebina pametnega telefona na televizorju
•Izboljšan zvok
Dinamični zvok
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 190 cm (75'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
Dodatne TV lastnosti Ultimate UHD zatemnitev Pro, Direct Full Array
Kakovost gibanja v sliki 4300 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Direct Full Array
Kakovost slike Quantum Processor 4K
Sistem zvočnikov 2.2.2 60W
Zvok Dolby Digital Plus, Dolby 5.1 Decoder
Procesor Quantum Processor 4K
Povezave WiFi5, BT4.2
Priključki 4x HDMI, 2x USB, 1x digitalni zvočni izhod, Ethernet
Sprejemnik DVB-TCS2(T2 Ready) x 2
Daljinski upravljalnik TM2050C
Teža 48,1 kg
Mere (Š x V x G) 1670,6 x 1048,7 x 317,9 mm
Mere brez stojala 1670,6 x 957,8 x 35,2 mm
Energetski razred G
Barva KARBON SREBRNA (CARBON SILVER)
VESA standard 400 x 400
Dodatne funkcionalnosti AI Upscale, Ambient Mode+, GameMode 4K@120Hz, FreeSync Premium, Picture-In-Picture
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,40 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
4,80 (5 ocen)
189 cm (75")
Ne
189 cm (75")
Ne
189 cm (75")
189 cm (75")