Televizor Samsung 75Q60RAT 190 cm (75'') 4K UHD Smart QLED TV
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt145416
S točkami zvestobe do popustov: 200 točk.
QLED se začne z resničnostjo - 100% obseg barv s kvantnimi pikami
Glejte resnično HDR tehnologijo v vsakem trenutku - Quantum HDR 4X
Vse omogoča naš izjemni procesor - Quantum procesor 4K
Poslovite se od črnega zaslona - Ambientalni način
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 190 cm (75'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
Kakovost gibanja v sliki 3000 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Kakovost slike Quantum Processor 4K
Sistem zvočnikov 2.0 20W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quad Core
Povezave Wifi, Wake on LAN, Bluetooth audio
Priključki 4x HDMI, 2x USB, 1x Connect mini, 1x digitalni zvočni izhod
Sprejemnik 2x DVB T2/C/S2
Daljinski upravljalnik TM 1950C
Teža 39,4 kg
Mere (Š x V x G) 1683,1 x 1053,4 x 346,6 mm
Mere brez stojala 1683,1 x 1053,4 x 60,4 mm
Energetski razred A+
Barva črna (Charcoal Black)
VESA standard 400 x 400
Dodatne funkcionalnosti Screen Mirroring, App Casting, Easy setup, Smart Things
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Ne
4,75 (4 ocen)
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Ne
189 cm (75")
189 cm (75")