Televizor Samsung 75Q60B, 190 cm (75''), 4K UHD, Smart, QLED (QE75Q60BAUXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,50 (4 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt160966
S točkami zvestobe do popustov: 130 točk.
Televizor Samsung 75Q60B je nadpovprečno velik televizijski sprejemnik s 75-palčnim zaslonom (190 cm). Dimenzije celotnega sprejmnika (vključno s stojalom) so 1676,7 mm x 997,3 mm x 320 mm. Stojalo omogoča postavitev na poljubno površino. Odločite pa se lahko tudi za stensko montažo s pomočjo nosilca VESA velikosti 400 mm x 400 mm. Televizor Samsung 75Q60B vas bo navduševal z izjemno sliko. Najpomembnejše zasluge za to imajo ločljivost 4K Ultra HD (3840 x 2160), podpora za HDR10+ in vrhunski procesor Quantum Processor Lite 4K. Pozabiti pa ne smemo niti na QLED-osvetlitev in na tehnologijo Quantum Dot. Nič manj kakovosten ne bo niti zvok. Odličen zvok je med drugim zagotovljen s podporo za tehnologijo Dolby Digital Plus. Televizor Samsung 75Q60B je izdelan v črni barvi. Nameščen je operacijski sistem Tizen, ki omogoča enostavno navigacijo med meniji in hiter dostop do želenih vsebin. Poleg vseh naštetih odlik je treba izpostaviti tudi dejstvo, da gre za varčen QLED-televizor. O tem priča dejstvo, da se pametni televizor Samsung 75Q60B uvršča v razred energetske učinkovitosti E
Milijarda barvnih odtenkov s kvantnimi pikami
100% Color Volume with Quantum Dot
Širši obseg kontrasta v kinematografskem merilu
Wider range of contrast in cinematic scale
Še bolj elegantno tanek kot kadar koli doslej
Odkrijte svoje najljubše vsebine na enem mestu
A smarter, faster 4K processor
Pametnejši in hitrejši 4K procesor
Optimized backlight color tone for enhanced contrast
Optimiziran barvni ton osvetlitve ozadja za izboljšan kontrast
Smooth motion for a clear picture
Gladko gibanje za jasno sliko
Game-changing scenes in their entirety
Prizori, ki v celoti spreminjajo igro
Super ultraširokokotni GameView pogled in Game Bar meni
Virtual sound that tracks the action
Virtualni zvok, ki sledi dogajanju
TV and soundbar orchestrated in perfect harmony
Televizor in zvočnik Soundbar v popolni harmoniji
Zvok, natančno prilagojen vaši vsebini
Easier control, greener future
Preprostejše upravljanje, bolj zelena prihodnost
Height that fits your space
Višina, ki ustreza vašemu prostoru
Your best home butler
Vaš najboljši domači pomočnik
Make video calls on the big screen
Opravite videoklice na velikem zaslonu
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 190 cm (75'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV Tizen
Osveževanje zaslona /
HDR DA
HDR dodatno Quantum HDR,Certified(HDR10+ Adaptive) , HLG
Dodatne TV lastnosti Adaptive Sound, Brigtness Detection
Kakovost gibanja v sliki 3100 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Dual LED
Kakovost slike Contrast Enhancer
Sistem zvočnikov 20W, 2CH
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quantum Processor Lite 4K
Povezave Yes (BT5.2), Yes (WiFi5)
Priključki 3x HDMI, 2x USB, Ethernet (LAN)
Sprejemnik DVB-T2CS2
Daljinski upravljalnik TM2280E
Teža 32 kg (s stojalom), 31.4 kg (brez stojala)
Mere (Š x V x G) 1676.7 x 997.3 x 320 mm
Mere brez stojala 1676.7 x 959.8 x 26.6 mm
Energetski razred E
Barva ČRNA
VESA standard 400 x 400 mm
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,50 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
4,80 (5 ocen)
189 cm (75")
QLED
4K (3840p)
60 Hz
Da
Google TV
Ne
Ne
Da
30 W
2.1
eARC
400x400
F
2 leti
189 cm (75")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Tizen
20 W
2.0
Brez
/
A
2 leti
189 cm (75")
60 Hz
Google TV
20 W
2.1
eARC
400x300
F
Podoben izdelek
QLED Haier H75S80FUX 36200113
189 cm (75")
60 Hz