QLED televizor Samsung 65Q90RAT 165cm (65) 4K UHD Smart TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
S Q90 TV doživite Samsungovo najnaprednejšo osvetlitev ozadja; Direct Full Array 16X, s HDR 16X boste videli najmanjše podrobnosti ter si maksimalno razširili kot ogleda. Popolna čistost slike s Qled tehnologijo. Qled se začne v realnosti. 100 odstotni barvni volumen s kvantnimi pikami omogoča najbolj realno sliko. Qled zapolni volumen barv do popolnosti, in nam daje realističen vidik v svetlih in temnih prizorih. Natančnost omogoča popolnost.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 165 cm (65'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | Quantum HDR 2000 |
| Dodatne TV lastnosti | / |
| Kakovost gibanja v sliki | 4000 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Direct Full Array 10x |
| Kakovost slike | Quantum Processor 4K |
| Sistem zvočnikov | 4.2 60W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Quad Core |
| Povezave | Wifi, Wake on LAN, Bluetooth audio |
| Priključki | 4x HDMI, 3x USB, 1x Connect mini, 1x digitalni zvočni izhod |
| Sprejemnik | 2x DVB T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | TM1990C |
| Teža | 34.7 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1450.1 x 921.0 x 285.3 |
| Mere brez stojala | 1450.1 x 831.2 x 39.9 mm |
| Energetski razred | B |
| Barva | črna |
| VESA standard | 400x400 |
| Dodatne funkcionalnosti | Screen Mirroring, App Casting, Easy setup, Smart Things |
| Dodatne informacije | Modeli televizorjev Samsung, ki so prišli na tržišče leta 2019, ne podpirajo kodekov DivX in DTS |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com