QLED televizor Samsung 65Q90RAT 165cm (65) 4K UHD Smart TV
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: avt146201
S točkami zvestobe do popustov: 236 točk.
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno Quantum HDR 2000
Dodatne TV lastnosti /
Kakovost gibanja v sliki 4000 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Direct Full Array 10x
Kakovost slike Quantum Processor 4K
Sistem zvočnikov 4.2 60W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quad Core
Povezave Wifi, Wake on LAN, Bluetooth audio
Priključki 4x HDMI, 3x USB, 1x Connect mini, 1x digitalni zvočni izhod
Sprejemnik 2x DVB T2/C/S2
Daljinski upravljalnik TM1990C
Teža 34.7 kg
Mere (Š x V x G) 1450.1 x 921.0 x 285.3
Mere brez stojala 1450.1 x 831.2 x 39.9 mm
Energetski razred B
Barva črna
VESA standard 400x400
Dodatne funkcionalnosti Screen Mirroring, App Casting, Easy setup, Smart Things
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Televizor Tornado 65'' 65UA3400E 4K Smart TV brez okvirja, Google, 60Hz, Dolby Digital Plus
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
165 cm (65")
Ne
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
165 cm (65")
Ne
165 cm (65")
165 cm (65")