Televizor Samsung 65Q8F QE65Q8FAAUXXH 165 cm (65), 4K UHD, Tizen, 50Hz
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,79 (14 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 152171330
S točkami zvestobe do popustov: 77 točk.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 190 cm (75'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR DA
HDR dodatno Quantum HDR+, HDR10+ Adaptive
Dodatne TV lastnosti Adaptive Sound+, Object Tracking Sound
Sistem zvočnikov 20W, 2CH
Zvok Q-Symphony, OTS Lite
Procesor Q4 AI Processor
Povezave Yes (BT5.3), Yes (WiFi5)
Priključki 3x HDMI, 2x USB-A, Ethernet (LAN)
Sprejemnik DVB-T2CS2
Daljinski upravljalnik TM2360E
Teža 21.2 kg (s stojalom), 20.7 kg (brez stojala)
Mere (Š x V x G) 1450.9 x 890.0 x 270.4 mm
Mere brez stojala 1450.9 x 831.8 x 25.7 mm
Energetski razred E
Barva TITAN GRAY (TITAN SIVA)
VESA standard 400 x 300 mm
Garancija v mesecih 24m
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,79 na podlagi 14 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
A1 Xplore Smart TV
EON
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
4,84 (25 ocen)
80 cm (32")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Da
Tizen
Ne
Da
Ne
20 W
2.0
eARC
Brez
F
2 leti
165 cm (65")
LED
4K (3840p)
50 Hz
Tizen
20 W
2.0
Brez
200x200
G
2 leti
127 cm (50")
QLED
50 Hz
20 W
eARC
200x200
G
140 cm (55")
50 Hz
20 W