Televizor Samsung 65Q8F QE65Q8FAAUXXH 165 cm (65), 4K UHD, Tizen, 50Hz
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Samsung QLED 4K TV QE65Q8FAAUXXH je napreden televizor z diagonalo 165 cm (65 palcev), ki združuje vrhunsko kakovost slike, zmogljive pametne funkcije in impresivno zvočno tehnologijo. Zasnovan za sodobne uporabnike, prinaša popolno kombinacijo sloga, zmogljivosti in uporabniške izkušnje v večjem formatu.
Tehnične podrobnosti
| Informacijski list | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe75q8faauxxh-productfiche.pdf |
| Energijska nalepka | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe75q8faauxxh-energylabel.pdf |
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Quantum HDR+, HDR10+ Adaptive |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound+, Object Tracking Sound |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | Q-Symphony, OTS Lite |
| Procesor | Q4 AI Processor |
| Povezave | Yes (BT5.3), Yes (WiFi5) |
| Priključki | 3x HDMI, 2x USB-A, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 21.2 kg (s stojalom), 20.7 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1450.9 x 890.0 x 270.4 mm |
| Mere brez stojala | 1450.9 x 831.8 x 25.7 mm |
| Energetski razred | E |
| Barva | TITAN GRAY (TITAN SIVA) |
| VESA standard | 400 x 300 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com