QLED televizor Samsung 65Q80RAT 165cm (65) 4K UHD Smart TV
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: avt146474
S točkami zvestobe do popustov: 167 točk.
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno Quantum HDR 1500
Dodatne TV lastnosti iTunes Video, AirPlay Support,
Kakovost gibanja v sliki 3700 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Kakovost slike Quantum Processor 4K
Sistem zvočnikov 2.2 40W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quad Core
Povezave Wifi, Wake, Bluetooth audio
Priključki 4x HDMI, 3x USB, 1x digitalni zvočni izhod
Sprejemnik 2x DVB T2/C/S2
Daljinski upravljalnik TM 1950A
Teža 20,9 kg
Mere (Š x V x G) 1449,5 x 918,4 x 322,6 mm
Mere brez stojala 1449,5 x 831,2 x 61,9 mm
Energetski razred B
Barva črna
VESA standard 400 x 300
Dodatne funkcionalnosti Screen Mirroring, App Casting, Easy setup, Smart Things
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Televizor Tornado 65'' 65UA3400E 4K Smart TV brez okvirja, Google, 60Hz, Dolby Digital Plus
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
165 cm (65")
Ne
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
165 cm (65")
Ne
165 cm (65")
165 cm (65")