Televizor Samsung 65Q70TAT 165 cm (65) 4K UHD Smart QLED TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,67 (6 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt151699
S točkami zvestobe do popustov: 104 točk.
Prilagodi barvo slike
Vso vsebino boste videli v 4K
Odlična barvita predstava
Najprej jasnost
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 165 cm (65'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno HDR, HDR 10 +, HLG, Quantum HDR
Kakovost gibanja v sliki 3400 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit (Dual LED)
Sistem zvočnikov 2.0 20W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quantum Processor 4K
Povezave Wi-FI (WIFI5), LAN,Bluetooth (4.2)
Priključki 4x HDMI (eARC), 2x USB, optični Audio, Cl+, Eternet (LAN)
Sprejemnik DVB-T2CS2 x 2
Daljinski upravljalnik TM2050C
Teža Teža paketa 33,4 kg, Teža produkta 24,8 kg
Mere (Š x V x G) 1449.6 x 911.9 x 307.2 mm
Mere brez stojala 1449.6 x 829.3 x 57.6 mm
Energetski razred G
Barva ČRNA (BLACK)
VESA standard 400 x 300
Dodatne funkcionalnosti AI Upscale, Ambient Mode+, GameMode 4K@120Hz, FreeSync Premium, Picture-In-Picture
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,67 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Tornado 65'' 65UA3400E 4K Smart TV brez okvirja, Google, 60Hz, Dolby Digital Plus
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
165 cm (65")
165 cm (65")