Več podobnih: Televizorji Samsung
Več podobnih: Televizorji Samsung
QLED televizor Samsung 65Q65RAT 165cm (65) 4K UHD Smart TV
1.106,30 €
Cena brez DDV: 906,80 €
36 x 37,42 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Potopite se v milijardo barvnih odtenkov s Qled tehnologijo. Qled se začne v realnosti. 100 odstotni barvni volumen s kvantnimi pikami omogoča najbolj realno sliko. Qled zapolni volumen barv do popolnosti, in nam daje realističen vidik v svetlih in temnih prizorih. Glejte v pravi HDR kakovosti.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 165 cm (65'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| Kakovost gibanja v sliki | 3100 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit |
| Kakovost slike | Quantum Processor 4K |
| Sistem zvočnikov | 2.0 20W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Quad Core |
| Povezave | Wifi, Wake on LAN, Bluetooth audio |
| Priključki | 4x HDMI, 2x USB, 1x Connect mini, 1x digitalni zvočni izhod |
| Sprejemnik | 2x DVB T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | TM 1950C |
| Teža | 26.4 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1456.1 x 917.0 x 322.8 mm |
| Mere brez stojala | 1456.1 x 836.6 x 59.2mm |
| Energetski razred | A + |
| Barva | srebrna (Eclipse Silver) |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Dodatne funkcionalnosti | Screen Mirroring, App Casting, Easy setup, Smart Things |
| Dodatne informacije | Modeli televizorjev Samsung, ki so prišli na tržišče leta 2019, ne podpirajo kodekov DivX in DTS |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
QLED televizor Samsung 65Q65RAT 165cm (65) 4K UHD Smart TV
1.106,30 €
Vsi izdelki skupaj
1.157,62 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Tornado 65'' 65UA3400E 4K Smart TV brez okvirja, Google, 60Hz, Dolby Digital Plus
686,38 €
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
648,92 €
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
900,21 €
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
1.548,95 €
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
Najbolj prodajani
Priporočamo
967,22 €
Na zalogi
Brezplačna dostava
Priporočamo