Televizor Samsung 65Q60D, 165 cm (65), 4K UHD, Smart TV (QE65Q60DAUXXH)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Televizor Samsung 65Q60D bo natančnost barv zagotavljal ne glede na raven svetlosti, saj gre za QLED-televizor s tehnologijo kvantnih pik Quantum Dot.
Milijarda barvnih odtenkov s kvantnimi pikami - 100-odstotni obseg barv s kvantnimi pikami
Quantum Dot tehnologija zagotavlja našo najboljšo sliko do zdaj. Quantum Dot tehnologija s 100-odstotnim obsegom barv svetlobo spremeni v dih jemajoče barve, ki ostanejo natančne ob različnih stopnjah svetlosti.
Širši obseg kontrasta v kinematografskem merilu - Quantum HDR
Quantum HDR poudari podrobnosti in kontrast za neverjetno doživetje vsake slike. HDR10+ dinamično kartiranje tonov presega vodilne standarde in ustvarja globlje črnine, živahnejše slike ter poudari vsako podrobnost.
Še bolj elegantno tanek kot kdaj prej - AirSlim
Osupljiva ozka oblika vašega televizorja se brezhibno zlije v steno kot še nikoli prej.
Nadgradite svojo zabavo s Samsung Tizen OS - Samsung Tizen OS
Izkoristite svoj televizor z najnovejšimi aplikacijami in storitvami v Samsung Tizen OS. Uživajte v brezplačnih TV-kanalih in več tisoč filmih in oddajah s Samsung TV Plus ter brezhibnem igranju v oblaku z Igralnim središčem. Prav tako lahko upravljate vsakodnevna dejanja z Daily+ in nadzirate svoje pametne naprave na televizorju s SmartThings.
Pametnejši in hitrejši 4K procesor - Quantum Processor Lite 4K
Zmogljivi Samsung procesor, ki optimizira kakovost zvoka glede na pogoje gledanja. 4K nadgradnja slike vam zagotavlja, da lahko svojo priljubljeno vsebino gledate v do 4K ločljivosti.
Topla in hladna LED osvetlitev ozadja omogoča napreden kontrast - Dvojna LED-tehnologija
Inovativna tehnologija osvetlitve ozadja prinaša drznejši kontrast in natančnejši kontrast z optimizacijo tona osvetlitve ozadja, ki se ujema z vrsto vsebine, ki jo gledate.
Potrdil Pantone - Zaslon s pristnimi barvami, ki ga je potrdil PANTONE
Potrdilo PANTONE potrjuje natančne izraze 2.030 barv PANTONE in na novo dodanih 110 odtenkov kožne barve. Tako lahko uživate v natančni in življenjski izkušnji, ki je boljša kot kdaj prej.
Izkusite izboljšano jasnost slike z gladkim gibanjem - Motion Xcelerator
Izkusite jasno slikoko Motion Xcelerator samodejno oceni in napove gibanje med sličicami, da izboljša gladkost gibanja na vašem zaslonu.
Game Bar meni - Optimizirajte svojo igralno izkušnjo
Večji in širši televizijski zasloni z razmerjem 21:9 in 32:9 omogočajo široke poglede in izboljšano izkušnjo igranja iger. Poskrbite za še večjo optimizacijo igranja iger z Game Bar menijem za enostaven dostop do različnih nastavitev iger.
Sinhronizacija odtenkov - Osvetlitev za izboljšanje vaše izkušnje gledanja
Uživajte v bolj poglobljeni izkušnji gledanja s pametnimi lučmi, ki se samodejno sinhronizirajo s katero koli vsebino, ki jo gledate na televiziji.
Realističen virtualni zvok, ki sledi dogajanju - Object Tracking Sound Lite (OTS Lite)
Prostorski 3D-zvok z našim virtualnim zgornjim kanalom zvoka vam bo omogočil popolno potopitev v izkušnjo zvoka.
Televizor in Soundbar zvočnik v popolni harmoniji - Q-Symphony
Obdajte se s harmoničnim zvokom televizorja in Soundbar zvočnika. Q-Symphony omogoča televizorju in Soundbar zvočnikom, da delujejo hkrati za boljši učinek obdajajočega zvoka, ne da bi za to morali utišati zvočnike na televizorju.
SolarCell daljinec na sončne celice - Daljinec, narejen iz recikliranih materialov, ki ga je mogoče polniti s sončno in notranjo svetlobo
Zaradi solarnega panela na hrbtni strani, ki ga lahko uporabite za polnjenje, zdaj pri daljincu SolarCell na sončne celice ne potrebujete več baterij za enkratno uporabo, saj niso najboljše za okolje.
Višina, ki ustreza vašemu prostoru - Prilagodljivo stojalo
Poljubno prilagodite višino in razdaljo televizijskega stojala brez omejitve glede prostora. Prav tako je ravno pravo stojalo za postavitev soundbar zvočnikov.
Vgrajeno SmartThings vozlišče - Brezhibno povežite svoje pametne naprave s svojim televizorjem
Z vgrajenim središčem SmartThings v vaš televizor se lahko brezhibno povežete in nadzirate pametne naprave, ki s združljive s standardi Matter in HCA, brez potrebe po dodatni napravi. Prejmete lahko celo obvestilo o stanju svojih pametnih naprav, neposredno z zaslona televizorja.
Ogled 3D-zemljevida - Vaš televizor kot nadzorni center vašega doma in IoT naprav
Bolje upravljajte svoj dom z intuitivnim nadzorovanjem in upravljanjem vaših domačih gospodinjskih aparatov in IoT naprav s 3D-zemljevida vaše hiše. Preprosto si oglejte in prejmite obvestila o stanju vaših pametnih naprav na vašem zaslonu televizorja.
Spremljajte vse na enem zaslonu - Multi View
Istočasno glejte na istem zaslonu dogajanje na televizorju in mobilni napravi. Najsi gre za športne rezultate v živo ali za videovodnike za igre – preprosto povežite svoj telefon in multizaslon kot še nikoli do zdaj.
Samsung Daily+ - Upravljajte svoje vskodnevne aktivnosti in življenjski slog enostavneje prek Samsung Tizen OS
Prek odprtega ekosistema aplikacij operacijskega sistema Samsung Tizen vam Daily+ omogoča, da enostavno upravljate svoje vsakodnevne aktivnosti in življenjski slog iz udobja svojega televizorja. Daily+ vključuje aplikacije in storitve, kot sta SmartThings in Workspace.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 165 cm (65'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Quantum HDR, HDR10+ Adaptive |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound, Object Tracking Sound |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Dual LED |
| Kakovost slike | Contrast Enhancer |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | Q-Symphony, OTS Lite |
| Procesor | Quantum Processor Lite 4K |
| Povezave | Yes (BT5.2), Yes (WiFi5) |
| Priključki | 3x HDMI, 2x USB-A, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E (TM1240A UK Only) |
| Teža | 21.3 kg (s stojalom), 20.9 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1450.9 x 872.2 x 274.0 mm |
| Mere brez stojala | 1450.9 x 831.4 x 25.7 mm |
| Energetski razred | E |
| Barva | TITAN GRAY (TITAN SIVA) |
| VESA standard | 400 x 300 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com