Televizor Samsung 65Q60C, 165 cm (65), QLED, 3840 x 2160 (4K UHD) (QE65Q60CAUXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,83 (78 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 148164065
S točkami zvestobe do popustov: 74 točk.
Milijarda barvnih odtenkov s kvantnimi pikami: 100-odstotni obseg barv s kvantnimi pikami
Širši obseg kontrasta v kinematografskem merilu – Quantum HDR
Še bolj elegantno tanek kot kadar koli prej – AirSlim
Odkrijte svoje najljubše vsebine na enem mestu – Smart Hub
Pametnejši in hitrejši 4K-procesor: Quantum Processor Lite 4K
Topla in hladna LED-osvetlitev ozadja omogoča napreden kontrast: dvojna LED-tehnologija
Potrdil Pantone: zaslon s pristnimi barvami
Gladko gibanje za jasno sliko: Motion Xcelerator
Sinhronizacija odtenkov: osvetlitev za izboljšanje vaše izkušnje gledanja
Virtualni zvok, ki sledi dogajanju: Object Tracking Sound Lite (OTS Lite)
Televizor in soundbar v popolni harmoniji: spoznajte Q-Symphony
Preprostejše upravljanje, bolj zelena prihodnost: daljinski upravljalnik SolarCell na sončne celice
Višina, ki ustreza vašemu prostoru, s prilagodljivim stojalom
Vaš najboljši domači pomočnik: SmartThings
Svet NFT: uživajte v svojih najljubših NFT-jih na velikem zaslonu
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 165 cm (65'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR DA
HDR dodatno Quantum HDR, HDR10+ Adaptive, HLG
Dodatne TV lastnosti Adaptive Sound, Brigtness Detection
Kakovost gibanja v sliki /
Vrsta osvetlitve zaslona Dual LED
Kakovost slike Contrast Enhancer
Sistem zvočnikov 20W, 2CH
Zvok Q-Symphony, OTS Lite, Adaptive Sound
Procesor Quantum Processor Lite 4K
Povezave Yes (BT5.2), Yes (WiFi5)
Priključki 3x HDMI, 2x USB, Ethernet (LAN)
Sprejemnik Quantum Processor Lite 4K
Daljinski upravljalnik TM2360E
Teža 21.3 kg (s stojalom), 20.9 kg(brez stojala)
Mere (Š x V x G) 1450.9 x 872.2 x 274.0 mm
Mere brez stojala 1450.9 x 831.4 x 25.7 mm
Energetski razred E
Barva Black (črna)
VESA standard 400 x 300 mm
Garancija v mesecih 24m
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,83 na podlagi 78 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
4,84 (25 ocen)
80 cm (32")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Da
Tizen
Ne
Da
Ne
20 W
2.0
eARC
Brez
F
2 leti
165 cm (65")
LED
4K (3840p)
50 Hz
Tizen
20 W
2.0
Brez
200x200
G
2 leti
127 cm (50")
QLED
50 Hz
20 W
eARC
200x200
G
140 cm (55")
50 Hz
20 W