Televizor Samsung QLED 55Q85RAT 139cm (55) 4K UHD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (1 ocene)
Več podobnih: Televizorji Samsung
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt145487
S točkami zvestobe do popustov: 119 točk.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 139 cm (55'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno Quantum HDR 1500
Dodatne TV lastnosti iTunes Video, AirPlay Support,
Kakovost gibanja v sliki 3800 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Kakovost slike Quantum Processor 4K
Sistem zvočnikov 2.2 40W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quad Core
Povezave Wifi, LAN, Bluetooth audio
Priključki 4x HDMI, 3x USB, 1x Connect mini, 1x digitalni zvočni izhod
Sprejemnik 2x DVB T2/C/S2
Daljinski upravljalnik TM1990C
Teža 20,6 kg
Mere (Š x V x G) 1230.6 x 791.9 x 230.8
Mere brez stojala 1230.6 x 708.1 x 61.9 mm
Energetski razred B
Barva črna
VESA standard 200 x 200
Dodatne funkcionalnosti Screen Mirroring, App Casting, Easy setup, Smart Things
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 1 ocene
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
Ne
4,80 (5 ocen)
140 cm (55")
Ne
140 cm (55")
140 cm (55")