Televizor SAMSUNG 55Q80TAT QE55Q80TCTXXH 140 cm (55) 4K UHD Smart QLED TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,60 (5 ocen)
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt156276
S točkami zvestobe do popustov: 87 točk.
Popolna nasičenost barve
Vso vsebino boste videli v 4K
Zvok okoli vas
Obsežna barvna paleta
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 139 cm (55'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
Dodatne TV lastnosti Supreme UHD Dimming, Direct Full Array
Kakovost gibanja v sliki 3800 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Direct Full Array 8x
Kakovost slike Quantum Processor 4K
Sistem zvočnikov 2.2.2 60W
Zvok Dolby Digital Plus, Dolby 5.1 Decoder
Procesor Quantum Processor 4K
Povezave WiFi5, BT4.2
Priključki 4x HDMI, 2x USB, 1x digitalni zvočni izhod, Ethernet
Sprejemnik DVB-TCS2(T2 Ready) x 2
Daljinski upravljalnik TM2050C
Teža 27 kg
Mere (Š x V x G) 1227.6 x 783.4 x 255.8 mm
Mere brez stojala 1227.6 x 706.7 x 53.9 mm
Energetski razred G
Barva KARBON SREBRNA (CARBON SILVER)
VESA standard 200 x 200
Dodatne funkcionalnosti AI Upscale, Ambient Mode+, GameMode 4K@120Hz, FreeSync Premium, Picture-In-Picture
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
4,60 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
Ne
140 cm (55")
Ne
140 cm (55")
140 cm (55")