QLED televizor Samsung 55Q80RAT 139cm (55) 4K UHD Smart TV
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: avt146470
S točkami zvestobe do popustov: 140 točk.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 139 cm (55'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno Quantum HDR 1500
Dodatne TV lastnosti iTunes Video, AirPlay Support,
Kakovost gibanja v sliki 3700 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Kakovost slike Quantum Processor 4K
Sistem zvočnikov 2.2 40W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quad Core
Povezave Wifi, Wake, Bluetooth audio
Priključki 4x HDMI, 3x USB, 1x digitalni zvočni izhod
Sprejemnik 2x DVB T2/C/S2
Daljinski upravljalnik TM 1950A
Teža 20,9 kg
Mere (Š x V x G) 1230.6 x 792.6 x 237.5 mm
Mere brez stojala 1230.6 x 708.1 x 61.9 mm
Energetski razred B
Barva črna
VESA standard 200 x 200
Dodatne funkcionalnosti Screen Mirroring, App Casting, Easy setup, Smart Things
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
4,80 (5 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
140 cm (55")
140 cm (55")