QLED televizor Samsung 55Q80RAT 139cm (55) 4K UHD Smart TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
S Q80 TV doživite prilagojeno svetlo in temno sliko intenzivne globine podrobnosti, ki ga omogoča Direct Full Array 8X, s kvantnim HDR 12X pridobite natančne prizore ter si maksimalno razširite kot ogleda. Globja črna barva iz vsake perspektive s Qled tehnologijo. Qled se začne v realnosti. 100 odstotni barvni volumen s kvantnimi pikami omogoča najbolj realno sliko. Qled zapolni volumen barv do popolnosti, in nam daje realističen vidik v svetlih in temnih prizorih.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | Quantum HDR 1500 |
| Dodatne TV lastnosti | iTunes Video, AirPlay Support, |
| Kakovost gibanja v sliki | 3700 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit |
| Kakovost slike | Quantum Processor 4K |
| Sistem zvočnikov | 2.2 40W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Quad Core |
| Povezave | Wifi, Wake, Bluetooth audio |
| Priključki | 4x HDMI, 3x USB, 1x digitalni zvočni izhod |
| Sprejemnik | 2x DVB T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | TM 1950A |
| Teža | 20,9 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1230.6 x 792.6 x 237.5 mm |
| Mere brez stojala | 1230.6 x 708.1 x 61.9 mm |
| Energetski razred | B |
| Barva | črna |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Dodatne funkcionalnosti | Screen Mirroring, App Casting, Easy setup, Smart Things |
| Dodatne informacije | Modeli televizorjev Samsung, ki so prišli na tržišče leta 2019, ne podpirajo kodekov DivX in DTS |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com