Televizor Samsung 50Q60TAU, QLED, 127 cm (50), 4K UHD, SmartTV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,60 (5 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt151363
S točkami zvestobe do popustov: 45 točk.
Televizor Samsung 50Q60TAU je Smart TV z diagonalo zaslona 126 cm (50'') in z naprednim operacijskim sistemom Tizen. Na voljo so povezave Wi-Fi, LAN in Bluetooth. Tako boste lahko uporabljali najrazličnejše aplikacije in platforme za pretočne vsebine. Sprejemnik vas bo navdušil s procesorjem Quantum Processor Lite in z napredno tehnologijo QLED. S tem je zagotovljena odlična slika. Barve bodo osupljivo realistične in jasne. K izjemni sliki, polni detajlov, bo pripomogla tudi ločljivost Ultra HD (3840 x 2160). Obenem pa je zagotovljena podpora za HDR10+ in druge HDR-formate. Televizor vas bo razveseljeval tudi z izjemnim zvokom. Pohvali se lahko se namreč s podporo za Dolby Digital Plus. Naprava je izdelana v črni barvi, njene dimenzije pa so 1116,4 mm x 642,9 mm x 57,1 mm (brez stojala). Ponaša se z digitalnim sprejemnikom DVB-T2CS2, omogočeno pa je tudi glasovno upravljanje (Google Assistant ali Amazon Alexa).
Prava barva za vsak prizor
Quantum Procesor Lite
Eleganten in minimalističen slog
Vse na enem mestu in pri roki
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 126 cm (50'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno HDR, HDR 10 +, HLG, Quantum HDR
Kakovost gibanja v sliki 3100 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Sistem zvočnikov 2.0 20W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quantum Processor Lite
Povezave Wi-FI (WIFI5), LAN,Bluetooth (4.2)
Priključki 3x HDMI (eARC), 2x USB, optični Audio, Cl+, Eternet (LAN), Composite In (AV)
Sprejemnik DVB-T2CS2
Daljinski upravljalnik TM2050A
Teža Teža paketa 17,2 kg, Teža produkta 13,1 kg
Mere (Š x V x G) 1116.4 x 720.5 x 243.3 mm
Mere brez stojala 1116.4 x 642.9 x 57.1 mm
Energetski razred G
Barva ČRNA (BLACK)
VESA standard 200 x 200
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,60 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
4,80 (5 ocen)
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
127 cm (50")
127 cm (50")