Televizor Samsung QE49Q60RAT 124 cm (49) UHD 4K Smart QLED TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
QLED se začne z resničnostjo - 100% obseg barv s kvantnimi pikami
Kar se da realistične barve. Z edinstveno Samsung tehnologijo kvantnih pik QLED okrepi obseg barv na 100 %, s čimer poskrbi za realistične barve tako v temnih kot v svetlih prizorih.

Glejte resnično HDR tehnologijo v vsakem trenutku - Quantum HDR 4X
Svet si oglejte tudi v temi in se poglobite v barvne odtenke. Quantum HDR 4X prizor analizira po posameznih sličicah in svetlobo prilagodi tako, da izrazi edinstveno svetlost vsakega trenutka.
.png)
Vse omogoča naš izjemni procesor - Quantum procesor 4K
Doživite QLED Quantum procesor 4K. Procesor uporablja edinstveni algoritem povečanja ločljivosti za jasnejšo sliko, obenem pa svetlost zaslona in zvok prilagaja glede na prostor in prizor, ki se predvaja. Zmogljivi procesor QLED zaslona omogoča izboljšano ločljivost in neverjetno izkušnjo.
.png)
Minimalistična oblika, maksimalen vtis
Oblika TV-ja ne sme preusmerjati vaše pozornosti od oddaj. Minimalistična oblika QLED TV-ja ima ozek okvir, zaradi katerega se vaše oči osredotočijo na sliko, vi pa se lahko poglobite v oddajo in opazite zgolj najpomembnejše stvari.
.png)
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 123 cm (49'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| Dodatne TV lastnosti | \ |
| Kakovost gibanja v sliki | 2400 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit |
| Kakovost slike | Quantum Processor 4K |
| Sistem zvočnikov | 2.0 20W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Quad Core |
| Povezave | Wifi, Wake on LAN, Bluetooth audio |
| Priključki | 4x HDMI, 2x USB, 1x Connect mini, 1x digitalni zvočni izhod |
| Sprejemnik | 2x DVB T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | TM 1950C |
| Teža | 14.3 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1101.4 x 715.7 x 263.9 mm |
| Mere brez stojala | 1101.4 x 637.1 x 59.2mm |
| Energetski razred | A |
| Barva | črna (Charcoal Black) |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Dodatne funkcionalnosti | Screen Mirroring, App Casting, Easy setup, Smart Things |
| Dodatne informacije | Modeli televizorjev Samsung, ki so prišli na tržišče leta 2019, ne podpirajo kodekov DivX in DTS |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com