Televizor Samsung 43Q60C, 109 cm (43), 4K UHD, Tizen, QLED (QE43Q60CAUXXH)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Televizor Samsung 43Q60C je izjemno tanek (tehnologija AirSlim), zato gre za odlično izbiro za manjše prostore.
Kompaktnost je združena z izvrstno sliko. Gre namreč za QLED-televizor s tehnologijo kvantnih pik, kar poskrbi za osupljivo preciznost, posledično pa realističnost barv. Televizor pa obenem odlikuje tudi ločljivost 4K Ultra HD (3840 x 2160 slikovnih pik), po zaslugi katere boste lahko uživali v obilju podrobnosti, in to tudi med zelo temnimi/svetlimi prizori (podpora za formate HDR, vljučno s HDR10+).
Milijarda barvnih odtenkov s kvantnimi pikami: 100-odstotni obseg barv s kvantnimi pikami
Tehnologija kvantnih pik spremeni svetlobo v čudovito barvo, ki ostane realistična pri vsaki stopnji svetlosti za zagotovitev najboljše slike pri Samsungu doslej.

Širši obseg kontrasta v kinematografskem merilu – Quantum HDR
Uživajte v vsaki sliki z vidnimi podrobnostmi. Dinamično kartiranje tonov HDR10+ ustvarja globlje črnine in živahnejše slike, ki vedno izstopajo.
.png)
Še bolj elegantno tanek kot kadar koli prej – AirSlim
Osupljiva ozka oblika vašega televizorja se brezhibno zlije s prostorom. Televizor se odlično ujame z vsemi stili notranje opreme.
.png)
Odkrijte svoje najljubše vsebine na enem mestu – Smart Hub
Optimizirajte izbiranje in spoznavanje vsebin, tako da porabite manj časa za iskanje in več časa za pretakanje filmov, iger in oddaj, ki so vam všeč.
.png)
Pametnejši in hitrejši 4K-procesor: Quantum Processor Lite 4K
Zmogljiv Samsungov procesor optimizira kakovost zvoka glede na pogoje gledanja. Nadgradnja slike 4K vam zagotavlja, da lahko svoje najljubše vsebine gledate v ločljivosti do 4K.
.png)
Topla in hladna LED-osvetlitev ozadja omogoča napreden kontrast: dvojna LED-tehnologija
Inovativna tehnologija osvetlitve ozadja prinaša drznejši in natančnejši kontrast z optimizacijo tona osvetlitve ozadja, ki se ujema z vrsto vsebine, ki jo gledate.
.png)
Potrdil Pantone: zaslon s pristnimi barvami
To je prvi televizor na svetu, ki je prejel potrdilo podjetja Pantone, s katerim je potrjena izjemna natančnost barv. Zdaj lahko uživate v natančnejši in udobnejši izkušnji gledanja.
.png)
Gladko gibanje za jasno sliko: Motion Xcelerator
Izkusite jasno sliko in delovanje, saj lahko televizor samodejno oceni in kompenzira sličice za vir vsebine.
.png)
Sinhronizacija odtenkov: osvetlitev za izboljšanje vaše izkušnje gledanja
Uživajte v bolj poglobljeni izkušnji gledanja s pametnimi lučmi, ki se samodejno sinhronizirajo s katero koli vsebino, ki jo gledate na televiziji.
.png)
Virtualni zvok, ki sledi dogajanju: Object Tracking Sound Lite (OTS Lite)
Prostorski 3D-zvok z virtualnim zgornjim kanalom zvoka vam bo omogočil popolno potopitev v izkušnjo zvoka.
.png)
Televizor in soundbar v popolni harmoniji: spoznajte Q-Symphony
Obdajte se s harmoničnim zvokom televizorja in soundbara. Q-Symphony omogoča televizorju in soundbar zvočnikom, da delujejo hkrati, kar poskrbi za boljši učinek obdajajočega zvoka, ne da bi morali za to utišati zvočnike na televizorju.
.png)
Preprostejše upravljanje, bolj zelena prihodnost: daljinski upravljalnik SolarCell na sončne celice
Poslovite se od baterij za enkratno uporabo z daljinskim upravljalnikom SolarCell, ki je prijazen do okolja. Deluje namreč na sončne celice, ki so nameščene na zadnji strani upravljalnika.
.png)
Višina, ki ustreza vašemu prostoru, s prilagodljivim stojalom
Poljubno prilagodite višino in razdaljo televizijskega stojala brez omejitve glede prostora. Stojalo je obenem primerno tudi za postavitev soundbara.
.png)
Vaš najboljši domači pomočnik: SmartThings
Sprostite se in vse drugo prepustite pomočniku. SmartThings se lahko brezhibno poveže na vaše pametne naprave ter jih intuitivno spremlja in nadzoruje. Naprave lahko upravljate neposredno z daljinskim upravljalnikom ali glasom med gledanjem televizorja.
.png)
Svet NFT: uživajte v svojih najljubših NFT-jih na velikem zaslonu
Prva platforma za zbiranje NFT-jev na svetu, integrirana v vaš televizor. Enostavno brskanje in kupovanje med kakovostno izkušnjo gledanja na domu.
.png)
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 108 cm (43'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Quantum HDR, HDR10+, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound, Brigtness Detection |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Dual LED |
| Kakovost slike | Contrast Enhancer |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | Object Tracking Sound/OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound |
| Procesor | Quantum Processor Lite 4K |
| Povezave | Yes (BT5.2), Yes (WiFi5), Anynet+ (HDMI-CEC) |
| Priključki | 3x HDMI, 2x USB, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | / |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 8.6 kg (s stojalom), 8.4 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 965.5 x 598.1 x 181 mm |
| Mere brez stojala | 965.5 x 559.4 x 25.7 mm |
| Energetski razred | F |
| Barva | Black (črna) |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
