Televizor SAMSUNG 43Q60A QE43Q60AAUXXH 109 cm (43) 4K UHD Smart QLED TV avt156406
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,67 (6 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt156406
S točkami zvestobe do popustov: 40 točk.
Optimiziran barvni ton osvetlitve ozadja za izboljšan kontrast - Dual LED
Širši obseg kontrasta v kinematografskem merilu - Quantum HDR
Pametnejši in hitrejši 4K procesor - Quantum Processor Lite 4K
Virtualni zvok, ki sledi dogajanju - Object Tracking Sound Lite (OTS Lite)
Televizor in Soundbar zvočnik v popolni harmoniji - Q-Symphony
Zvok, natančno prilagojen vaši vsebini - Prilagodljiv zvok
Gladko gibanje za jasno sliko - Motion Xcelerator
Izkusite jasno sliko in delovanje, saj samodejno oceni in kompenzira sličice za vir vsebine.
Prizori, ki v celoti spreminjajo igro - Super ultraširokokotni GameView pogled in Game Bar meni
Takoj se odzove na vaše ukaze - Samodejni način z nizko latenco
Spremljajte vse na enem zaslonu - Multi View
Za povezavo je potreben preprost dotik - Gledanje na dotik
Nadzirajte naprave, stare in nove - SmartThings
Izberite glasovnega pomočnika, ki ste ga vajeni - Več glasovnih pomočnikov
Tehnične podrobnosti
Blagovna znamka Samsung
Model/Serija QE43Q60AAUXXH
Inteligenca Smart TV
Velikost zaslona 108 cm (43")
Tip zaslona QLED
Tehnologija zaslona Edge LED, 4K ULTRA HD
Osvetlitev zaslona Dual led
Ločljivost zaslona (pixli) 3840 x 2160
Format zaslona 16:9
Oblika zaslona Raven
Procesor Quantum Processor Lite
Osveževanje slike 60 Hz
Kakovost slike Mega Contrast
Indeks kakovosti slike gibanja 3100 PQI
Tehnologija 3D Ne
Slika v sliki (PIP) Ne
Slika in slika (PAP) Ne
Slika in besedilo (PAT) Ne
Podprti video formati MPEG4/2, HEVC, VP9, AV1
Podprti HDR formati Quantum HDR, Certified(HDR10+), HLG
Prostorski zvok Dolby Digital Plus
Zvok - izhodna moč 20W
Število zvočnikov 2
Podprti avdio formati MP3, WAV, WMA
Bluetooth sorround pripravljen Ne
Daljinski upravljalnik Da
Glasovno upravljanje Da
Glasovni pomočniki Amazon Alexa, Google Assistant, Bixby
Avtomatski izklop Da
Avtomatski vklop (timer) Ne
Osnovna hotelska nastavitev TV Ne
Digitalni sprejemnik / Vrsta DVB-T, DVB-T2 HEVC, DVB-C, DVB-S/S2
Analogni sprejemnik Da
Operacijski sistem Tizen
Spletni brskalnik Da
Slovenske spletne aplikacije Da
NEO Da
EON Da
T-2 Da
A1 Da
Voyo Da
Tuje spletne aplikacije Netflix, Youtube, Amazon Prime, Apple TV, NBA TV
Vsebine na zahtevo (HbbTV) HbbTV 2.0.2
Apple HomeKit Ne
Skupna raba zaslona telefona (screen mirroring) Da
Miracast Da
DLNA Da
Predvajanje z USB Da
Spletne povezave Bluetooth, Chromecast, LAN, Wi-Fi, AirPlay
Bluetooth Da
AirPlay 2 Da
Priključki 3x HDMI,2x USB HDMI,Ethernet (LAN)
HDMI različica 2.1
HDMI eArc Da
FreeSync Ne
G-Sync Ne
Optimizacija za igre Da
Slikovni način za igranje iger Da
Dodatki Stojalo, daljinski upravljalnik
Rešitev za skrivanje kablov Da
Energijski razred G
Letna poraba elektrike (SDR) 66,0 W
Letna poraba elektrike (HDR) 96,0 W
Letna poraba energije (stand-by) 0,50 W
Dimenzije s stojalom 965.5 x 599.8 x 205.6
Dimenzije brez stojala 965.5 x 559.8 x 25.7
Teža s stojalom 8.9 kg
Teža brez stojala 8.4 kg
VESA standard 200 x 200
Barva črna
Leto izdelave 2021
Garancija 2 leti
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,67 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Ta izdelek
QLED TV SAMSUNG 43Q7F2 QE43Q7F2AUXXH
4,75 (4 ocen)
109 cm (43")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Da
Tizen
Ne
Da
Ne
20 W
/
/
200x200
G
109 cm (43")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Tizen
20 W
200x200
G
109 cm (43")
60 Hz
Google TV
20 W
100 x 200
F
109 cm (43")
50 Hz
20 W