Več podobnih: Televizorji Samsung
Več podobnih: Televizorji Samsung
Televizor SAMSUNG FRAME 75LS03T QE75LS03TAUXXH 189 cm (75) 4K UHD Smart QLED TV
2.217,70 €
Cena brez DDV: 1.817,79 €
36 x 75,02 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Frame je televizor z elegantnim in sodobnim okvirjem, ki se preprosto zlije z vašim dekorjem. Ni samo televizor, ki prostoru daje stil, ampak postane del vaše galerije kot prava umetnina.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| Dodatne TV lastnosti | Frame TV se kot slika zlije s steno |
| Kakovost gibanja v sliki | 3400 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit (Dual LED) |
| Kakovost slike | Quantum Processor 4K |
| Sistem zvočnikov | 2.2 40W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Quantum Processor 4K |
| Povezave | Wifi, Wake on LAN, Bluetooth audio |
| Priključki | 4x HDMI, 2x USB, 1x Connect mini, 1x digitalni z |
| Sprejemnik | 2x DVB T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2050A(BELI) |
| Teža | 39,2 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1679.6 x 1005.1 x 304.9 mm |
| Mere brez stojala | 1679.6 x 957.7 x 49.9 mm |
| Energetski razred | A |
| Barva | črna (Charcoal Blac) |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Dodatne funkcionalnosti | Screen Mirroring, App Casting, Smart Things, Ambient Mode+, Gallery, Freesync |
| Dodatne informacije | Modeli televizorjev Samsung, ki so prišli na tržišče leta 2019, ne podpirajo kodekov DivX in DTS |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Televizor SAMSUNG FRAME 75LS03T QE75LS03TAUXXH 189 cm (75) 4K UHD Smart QLED TV
2.217,70 €
Vsi izdelki skupaj
2.269,02 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor 75P71K 190 cm (75''), 3840 x 2160 (4K UHD), QLED, Bluetooth, WiFi, Google TV, Dolby Vision & Atmos 75P71K
915,59 €
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
992,98 €
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
676,31 €
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Ne
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Ne
Najbolj prodajani
298,31 €
Predvidoma 2 do 3 dni