Televizor SAMSUNG FRAME 75LS03T QE75LS03TAUXXH 189 cm (75) 4K UHD Smart QLED TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt154155
S točkami zvestobe do popustov: 222 točk.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 190 cm (75'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona QLED
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
Dodatne TV lastnosti Frame TV se kot slika zlije s steno
Kakovost gibanja v sliki 3400 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit (Dual LED)
Kakovost slike Quantum Processor 4K
Sistem zvočnikov 2.2 40W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quantum Processor 4K
Povezave Wifi, Wake on LAN, Bluetooth audio
Priključki 4x HDMI, 2x USB, 1x Connect mini, 1x digitalni z
Sprejemnik 2x DVB T2/C/S2
Daljinski upravljalnik TM2050A(BELI)
Teža 39,2 kg
Mere (Š x V x G) 1679.6 x 1005.1 x 304.9 mm
Mere brez stojala 1679.6 x 957.7 x 49.9 mm
Energetski razred A
Barva črna (Charcoal Blac)
VESA standard 400 x 400
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
4,80 (5 ocen)
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Ne
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Ne
189 cm (75")
189 cm (75")