Več podobnih: Televizorji Samsung
Več podobnih: Televizorji Samsung
QLED FRAME TV SAMSUNG 32LS03 QE32LS03TBKXXH
490,39 €
Cena brez DDV: 401,96 €
36 x 16,83 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Frame je televizor z elegantnim in sodobnim okvirjem, ki se preprosto zlije z vašim dekorjem. Ni samo televizor, ki prostoru daje stil, ampak postane del vaše galerije kot prava umetnina.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 80 cm (32'') |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 Full HD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| Dodatne TV lastnosti | \ |
| Kakovost gibanja v sliki | 1000 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit |
| Kakovost slike | Hyper Real |
| Sistem zvočnikov | 2.0 20W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Hyper Real |
| Povezave | Wifi (WiFi5), Bluetooth (BT4.2), Anynet+ |
| Priključki | 2x HDMI, 2x USB, 1x Digital Audio Out |
| Sprejemnik | DVB-T2C |
| Daljinski upravljalnik | TM2050A(BELI) |
| Teža | 8,4 kg |
| Mere (Š x V x G) | 728.9 x 452.0 x 143.0 mm |
| Mere brez stojala | 728.9 x 419.4 x 24.7 mm |
| Energetski razred | B |
| Barva | črna (Charcoal Black) |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Dodatne funkcionalnosti | Art Mode (The Frame), Brightness/Color Detection, SmartThings App Support |
| Dodatne informacije | Modeli televizorjev Samsung, ki so prišli na tržišče leta 2019, ne podpirajo kodekov DivX in DTS |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
QLED FRAME TV SAMSUNG 32LS03 QE32LS03TBKXXH
490,39 €
Vsi izdelki skupaj
541,71 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
Brezplačna dostava