Televizor Samsung 55S90D, 139 cm (55''), 3840 x 2160 (4K UHD), OLED (QE55S90DAEXXH) 171168303
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,88 (16 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 171168303
S točkami zvestobe do popustov: 111 točk.
Televizor Samsung 55S90D: Izjemna slika z OLED tehnologijo
Ta televizor je idealen za:
  • Filmske navdušence, ki želijo uživati v kinematografski kakovosti slike
  • Gamerske ljubitelje, ki potrebujejo hitro odzivnost in tekoče prikaze
  • Domače zabave, kjer je pomembna kakovost zvoka in slike
Glavni del
Televizor Samsung 55S90D ponuja:
  • OLED tehnologijo za vrhunsko reprodukcijo barv in kontrasta
  • Ločljivost 3840 x 2160 (4K UHD) za jasno in ostro sliko
  • Velikost zaslona 139 cm (55''), ki je idealna za vse vrste prostorov
  • Več vgrajenih možnosti povezljivosti, kot so HDMI vhod in USB porti
  • Napredno tehnologijo zvoka, ki dopolnjuje vizualno izkušnjo
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 139 cm (55'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona OLED
Smart TV Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
Osveževanje zaslona dodatno 100Hz (Up to 144Hz)
HDR DA
HDR dodatno OLED HDR+, HDR 10+ (ADAPTIVE/ GAMING), HLG
Dodatne TV lastnosti Self-illuminating pixels, Perceptional Color Mapping, Real Depth Enhancer
Sistem zvočnikov 40W, 2.1CH
Zvok Dolby Atmos, OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro, MS12 2ch
Procesor NQ4 AI Gen2 Processor
Povezave Yes (BT5.2), Yes (WiFi5)
Priključki 4 x HDMI, 2x USB-A, Ethernet (LAN)
Sprejemnik HbbTV 2.0.3
Teža 15.9 kg (s stojalom), 14.6 kg (brez stojala)
Mere (Š x V x G) 1225.4 x 773.6 x 265.2 mm
Mere brez stojala 1225.4 x 708.6 x 39.9 mm
Energetski razred G
Barva GRAPHITE BLACK
VESA standard 300 x 200 mm
Garancija v mesecih 24M
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,88 na podlagi 16 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
A1 Xplore Smart TV
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor SAMSUNG 65S90F 165 cm (65''), 3840 x 2160 (4K UHD), Tizen, OLED, 144Hz, QE65S90FATXXH 152171302
4,80 (5 ocen)
165 cm (65")
OLED
4K (3840p)
100 Hz
Da
Tizen
Ne
Ne
Da
40 W
1.4
Brez
300x200
F
2 leti
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
140 cm (55")
OLED
4K (3840p)
144 Hz
Tizen
40 W
2.0
eARC
300x200
G
2 leti
140 cm (55")
100 Hz
/
20 W
2.0
eARC
G
140 cm (55")
100 Hz
70 W